Документи на підпис

Під час візиту до Росії Янукович має підписати 13 документів

фото: lenta-ua.net
Наступного тижня український і російський президенти мають підписати більше десятка документів. У ході зустрічі Володимира Путіна та Віктора Януковича, запланованій на 17 грудня у Москві, планується підписати 13 документів. 
Про це повідомляє “УНІАН” з посиланням на поінформоване джерело. Зокрема, під час московського візиту Януковича можливе підписання документа, що передбачає значне зниження цін на російський газ для України. Однак зараз триває уточнення деталей. Співрозмовник агентства повідомив, що на цей момент узгоджено угоду між Кабінетом Міністрів України та урядом Російської Федерації про реалізацію та заходи державної підтримки відновлення серійного виробництва літаків сімейства Ан-124 з двигунами Д-18Т та їх модифікаціями. 
Також готовий до підписання план дій з врегулювання торгових обмежень у двосторонній торгівлі між Україною та Росією на 2013 – 2014 роки і протокол між Кабміном і урядом РФ про поставки товарів з виробничої кооперації у 2014 році. 
Окрім них, підпишуть і спільний українсько-росій­ський план заходів зі святкування у 2014 році 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка. А ще, як зазначає “УНІАН”, підпишуть кілька документів, що передбачають спрощення перетину держкордону.
Нагадаємо, що 6 грудня, повертаючись із Китаю, Віктор Янукович залетів і до Володимира Путіна в Сочі. Після того редактор видання The Economist Едвард Лукас повідомив, що, за його даними, президенти домовилися про вступ України до Митного союзу, зниження ціни на газ до 200 доларів за тисячу кубометрів і виділення Україні п’яти мільярдів доларів. Ця інформація не підтвердилася, однак досі так і невідомо, про що говорили Путін і Янукович.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7601 / 1.53MB / SQL:{query_count}