Після чого дадуть гроші?

Через тиждень, у понеділок 16 грудня, Міжнародний валютний фонд розгляне “українське питання”

фото: voanews.eu
Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті фонду. Планується, що директори МВФ розглянуть пост-фактум оцінку програми стенд-бай 2010 року, а також обговорять поточні консультації з Україною. Раніше в МВФ пояснювали, що це необхідно “для досягнення такої досить амбітної політики, яка могла б вирішити проблеми України”.
Втім у порядку денному МВФ відсутнє питання щодо старту нових проектів для України. Як відомо, нещодавно прем’єр-міністр України Микола Азаров розкритикував МВФ за жорстку позицію. До речі, у самому МВФ нещодавно нагадали вимоги, після виконання яких можна буде говорити про новий кредит. При цьому поки сума кредиту залишається невідомою. “До узгодження конкретної суми повинно бути досягнено домовленості про політику, яка б усувала диспропорції та стимулювала зростання, представляючи основу для програми фінансування, яка може знадобитися”, – заявив “DT.UA” постійний представник МВФ в Україні Жером Ваше. 
За його словами, йдеться і про підвищення гнучкості обмінного курсу, скорочення величезних втрат в енергетичному секторі. Окрім цього, до рекомендацій Міжнародного валютного фонду додалися ще й заклики провести структурні реформи для поліпшення бізнес-клімату та  стимулювання зростання економіки.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7531 / 1.53MB / SQL:{query_count}