Лех Валенса: “Євросоюз ще не настільки сильний, щоб витягти Україну з пащі Кремля”

Екс-президент Польщі Лех Валенса заявив, що Європейський Союз ще не настільки сильний, щоб подати руку Україні і допомогти їй однозначно протиставити себе Росії

фото: studioopinii.pl
“Події в Україні свідчать, як сильно ця держава підпорядкована Росії”, – наголосив екс-голова польської держави, інформує Рolskie Radio. Лех Валенса, з огляду на Євромайдан, який підірвав українців, заявив, що зараз у державі можливий будь-який сценарій розвитку подій. Він готовий вже зараз їхати в Україну як посередник у переговорах: “При цьому, звичайно, повинна бути чітка програма і запрошення”.
“Сьогодні Україна так сильно підпорядкована Росії, що Європейський Союз не в змозі це подолати. Чи готові ми це пересилити? Не можна сказати, що Євросоюз слабкий, що він не діє в єдиному пориві”, – зазначає екс-президент Польщі, інформує ipress.ua.
За його словами, дуже важко за короткий проміжок часу зробити усі економіки Євросоюзу одностайними щодо України, але все ж так має бути. “Українці повинні вступити до Європейського Союзу. Питання лише в часі і ціні. І ЄС ще не настільки сильний, щоб подати руку Україні і допомогти їй однозначно протиставити себе Росії”, – резюмував Валенса.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7644 / 1.53MB / SQL:{query_count}