Послання до Януковича

У Мукачевому звернення до глави держави замалювали фарбою наступного дня після їх розклеювання

фото: mukachevo.net
На вулицях Мукачевого замалювали фарбою всі білборди, на яких було розміщене послання жителів міста до глави держави з вимогою віддати гроші, заблоковані казначейством. Як пише Mukachevo.net, інцидент стався вже на наступний день після розміщення рекламних щитів по місту.
Звернення до Президента з вимогою віддати громаді міста 24 млн грн, які заблокувало казначейство, з’явилися на вулицях міста в п’ятницю, а вже в ніч з суботи на неділю їх зафарбували, інформує ipress.ua.
Окрім звернення про повернення коштів, на щитах згадували і про сфери і напрямки господарки міста, які залишаються без фінансування вже більше року: водоканал, будівництво нового будинку культури, освітлення вулиць міста, облаштування дитячих майданчиків і парків. Такі білборди із зверненнями були розміщені в рамках всеукраїнської акції мирного “вибивання” коштів, до якої, крім Мукачевого, приєдналися багато інших міст України – Івано-Франківськ, Суми, Рівне та інші міста в областях країни.
Акція “Казначейство, віддай місту гроші” стартувала в кінці червня. Мери низки міст України заявляють про блокування Держказначейством платежів місцевих бюджетів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7753 / 1.53MB / SQL:{query_count}