Перетинаємо кордон України “зеленим коридором”

Головне управління Міндоходів у Львівській області нагадує, як правильно перетнути кордон, якщо ви вирішили скористатися “зеленим коридором”.

фото: vecherka.donetsk.ua
На митному кордоні України діє двоканальна система проходу (проїзду транспортними засобами особистого користування) через митний кордон України. Громадянин за заявою самостійно обирає відповідний канал “зелений коридор” або “червоний коридор”.
При обранні “зеленого коридору” товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони або обмеження щодо ввезення на митну територію України або вивезення за межі цієї території.
Користуючись “зеленим коридором”, громадянин має право переміщувати через митний кордон України у ручній поклажі або супроводжуваному багажі без письмового декларування:
особисті речі: два мобільні телефони, одну відеокамеру, один фотоапарат, два переносні персональні комп’ютери; спортивне спорядження; особисті прикраси, які були у користуванні; одяг, взуття, призначені виключно для власного користування; 500 мл туалетної води та/або 100 мл парфумів; інші товари для особистого користування;
товари (призначені для відчуження, в т. ч. для дарування), загальна вартість яких не перевищує 1000 євро;
готівкову валюту України або іноземну валюту у сумі, яка не перевищує 10000 євро (в еквіваленті) на одну особу;
алкогольні напої: горілчані вироби (горілка, коньяк, віскі та інші) у кількості 1 л, вино – 2 л, пиво – 5 л; тютюнові вироби – 200 цигарок або 50 сигар чи 250 г тютюну (або 250 г цих виробів);
продукти харчування для власного споживання на суму, яка не перевищує 200 євро: 
– в упаковці виробника (призначеній для роздрібної торгівлі) – 1 упаковка або загальною масою не більше, ніж 2 кг кожного найменування;
– без упаковки – до 2 кг кожного найменування;
– неподільний продукт, готовий до безпосереднього вживання – 1 шт. кожного найменування;
лікарські засоби у кількості, що не перевищує 5 упаковок кожного найменування на одну особу (крім тих, що містять наркотичні чи психотропні речовини) або що не перевищує зазначену в рецепті (наявному в особи), виданому на ім’я цієї особи та засвідченому печаткою лікаря та/або закладу охорони здоров’я.
Норми переміщення товарів, готівки, тютюну, продуктів харчування та алкогольних напоїв “зеленим коридором” діють один раз на 24 години.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8542 / 1.54MB / SQL:{query_count}