Усіх підприємців зберуть в єдину базу

З 1 липня 2013 р. функції реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців перейдуть від місцевої влади до Укрдержреєстру.

Таким чином буде усунуте подвійне підпорядкування державних реєстраторів і реєстрація здійснюватиметься за єдиними стандартами на всій території країни. Про це повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович, інформує прес-служба Мін’юсту.
За словами міністра юстиції, з 1 липня буде усунено управлінську диспропорцію: усі державні реєстратори знаходитимуться в єдиній централізованій системі з відповідним контролем якості їхньої роботи, де б вони не знаходились – у районах, містах, обласних центрах. Міністр повідомив, що в середньому щотижня в Україні реєструється 890 юридичних осіб та 3130 фізичних осіб-підприємців. При цьому, з 1 липня державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців  проводитиметься 581 реєстраційною службою.
Штатними розписами передбачено 1364 посади державних реєстраторів юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Нині 433 реєстраційні служби вже розміщені у приміщеннях міськвиконкомів та райдержадміністрацій, в яких до 1 липня розташовувалися державні реєстратори виконавчих комітетів рад різного рівня; 111 служб розміщено у приміщеннях реєстраційних служб територіальних органів Міністерства юстиції України; 37 – в інших приміщеннях.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9013 / 1.52MB / SQL:{query_count}