Добровільна військова служба для українців

В Україні може з’я­ви­тися добровільна військова служба в рамках реформування системи оборони.

В Україні може з’я­ви­тися добровільна військова служба в рамках реформування системи оборони.

Про це заявив тимчасово виконувач обов’язків керівника головного управління особового складу Генерального штабу Ігор Лисенко під час презентації “Білої книги–2012. Збройні сили України”, інформує РБК-Україна.
“Добровільна військова служба – це нове поняття, яке ми пропонуємо розглянути... В Україні є громадяни, які хочуть проходити військову службу. Тому їм буде надано право проходити військову службу на посадах, які не визначають боєздатність, – у частинах забезпечення, підрозділах забезпечення”, – заявив Ігор Лисенко.
За його словами, добровільна військова служба буде можливою за територіальним принципом, за місцем проживання. “Чисельність особового складу буде обмеженою”, – додав він. 
Нагадаємо, згідно з новою військовою доктриною і Стратегією національної безпеки, Україна переводить Збройні сили на конт­рактну основу. Останній призов заплановано здійснити наприкінці наступного року, повідомив перший заступник начальника Генерального штабу Збройних сил Украї­ни віце-адмірал Ігор Кабаненко. Однак згодом Президент Віктор Янукович повідомив, що для ефективної реалізації завдання переходу на контрактну армію необхідно здійснити низку заходів із підвищення конкурентоспроможності військової служби. “Вирішивши ці та інші завдання, ми створимо умови для стовідсоткового комплектування армії військовослужбовцями за контрактом. Тому остаточне рішення про терміни переходу будемо ухвалювати, враховуючи можливості держави щодо виконання зазначених завдань”, – сказав глава держави. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8755 / 1.53MB / SQL:{query_count}