Електрошокери для охоронців

Уряд схвалив перелік спецзасобів, дозволених охоронним структурам 

Уряд схвалив перелік спецзасобів, дозволених охоронним структурам 

Кабінет Міністрів затвердив перелік спецзасобів, які можуть мати охоронні структури. Відповідну постанову ухвалили на засіданні уряду, інформує прес-служба Кабміну.

Охоронцям дозволено купувати, зберігати та використовувати бронежилети, захисні каски, газові балончики з аерозолями сльозогінної та дратівної дії, газові пістолети і револьвери та патрони до них калібру шість, вісім і дев’ять міліметрів, заряджені речовинами сльозогінної та дратівної дії, гумові кийки, наручники пластикові (текстильні) одноразового використання.

Водночас електрошокові пристрої та пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджені гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначені патрони можуть купувати, зберігати та використовувати лише особи, які здійснюють охорону особливо важливих об’єктів права державної власності.

Засоби з цього переліку можуть застосовувати і структури, що “надають охоронні послуги із залученням власного транспорту реагування та використанням пунктів централізованого спостереження”. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8628 / 1.53MB / SQL:{query_count}