Українські новини: телеграф

Проблеми із біженцями

ООН назвала Україну небезпечною для біженців. Про це заявив представник Управління верховного комісара ООН у справах біженців Олдріх Андрісек. “На цьому етапі Україна не може вважатися безпечною країною для всіх біженців. Ми не можемо сказати, що система повною мірою працює і всіх захищає”, – заявив Андрісек. На його думку, Україні необхідно ще доопрацювати законодавство і поліпшити забезпечення захисту та соціалізації біженців. Андрісек зазначив, що “є певні національності, яким складніше отримати, або які, за статистикою, менше отримують статус біженця”. У звіті Управління верховного комісара ООН у справах біженців в Україні, Білорусі і Молдові йдеться, що у 2012-ому році до України із заявою про надання статусу біженця звернулися 1860 осіб. Майже третину з них становлять громадяни Афганістану. У більш ніж 400 випадках в оформленні документів для розгляду по суті було відмовлено, 63 особи отримали статус біженців, 89 визнані такими, яким потрібен додатковий захист. Окрім того, 641 особа отримала відмову у наданні статусу біженця.

У відповідь – мовчання

Україна зверталася до Європейського енергетичного співтовариства щодо проблеми із “Газпромом”, але не отримала відповіді. Про це вчора повідомив Президент Віктор Янукович. “Коли нам Росія виставила рахунок на 7 млрд доларів – це штрафні санкції, ми сподівалися, що ми також отримаємо коментарі з цього приводу з боку Енергетичного співтовариства, яка їхня точка зору”, – повідомив він на прес-конференції у Вільнюсі. “Ми вже неодноразово писали листи з цих питань до Європейського енергетичного співтовариства. Жодного разу ми не отримали жодної відповіді на ці питання. Ми вважаємо, що це проблема”, – зазначив Янукович. Нагадаємо, раніше в Єврокомісії заявили, що не коментують нову газову суперечку між Києвом і Москвою, але сподіваються, що вона не призведе до переривання постачань газу в країни ЄС. 

Дрова Януковичу

Для резиденції Президента нарубають дров майже на два мільйони гривень. Про це повідомляє портал “Наші гроші”, посилаючись на дані “Вісника державних закупівель”. У ньому вказано, що резиденція “Залісся” Державного управління справами уклала низку угод на заготівлю лісопродукції на загальну суму 1,73 млн гривень. Загалом упродовж року у с.Богданівка Броварського району Київської області збираються заготувати 27,70 тис. куб. м деревини. З повалених дерев обріжуть гілки і розпилять на шматки певної довжини. Що заготовлятимуть з деревини – не повідомляється.

Фотографуйте Землю

“Вікімедіа Україна” ініціює новий фотоконкурс “Вікі любить Землю”. Його мета – зібрати якнайбільше фотографій об’єктів природно-заповідного фонду та садово-паркового мистецтва України для ілюстрування статей у всесвітній інтернет-енциклопедії. Про це повідомляє прес-служба організації. “Взяти участь у конкурсі зможе кожен охочий. Для цього слід зареєструватися у Вікісховищі – одному із сестринських проектів Вікіпедії, – знайти у переліку відомі вам об’єкти, сфотографувати їх власноруч (будь-коли) і завантажити світлини на Вікісховище (у період з 15 квітня до 15 травня). Автори найкращих світлин будуть нагороджені цінними призами. Оголошення результатів і нагородження переможців відбудеться 5 червня 2013 у Всесвітній день охорони навколишнього середо­вища”, – йдеться у повідомленні.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8046 / 1.56MB / SQL:{query_count}