“Аеросвіт” не літатиме Україною

Авіакомпанія “Аеросвіт” призупинила власне оперування на середньомагістральних і регіональних повітряних лініях.

Авіакомпанія “Аеросвіт” призупинила власне оперування на середньомагістральних і регіональних повітряних лініях.

Про це зазначає  прес-служба компанії, інформують Українські новини. “Відповідно до програми реструктуризації діяльності компанії, “Аеросвіт” зосередиться на обслуговуванні чинної далекомагістральної мережі польотів”, – йдеться у заяві. 
У прес-службі зазначили, що авіаперевізник уже почав продаж квитків на рейси “Київ-Нью-Йорк-Київ” на період з початку квітня. Згідно з інформацією, до початку літнього сезону “Аеросвіт” буде виконувати окремі рейси в Нью-Йорк, Пекін і Бангкок з урахуванням завантаження й необхідності вивезення пасажирів.
“Компанія поетапно повертає лізингодавцям середньомагістральні літаки Boeing-737 і проводить підготовку свого далекомагістрального флоту”, – сказано у заяві.
“Іде підготовка до інтенсивної експлуатації літаків у літній період, обновляється інтер’єр, переконфігуровуються салони й завершуються планові роботи з їх техобслуговування”, – кажуть у прес-службі. В “Аеросвіті” зазначили, що наразі до складу далекомагістрального флоту входять 7 літаків Boeing-767.
 

ДО ТЕМИ

29 грудня 2012 року Господарський суд Київської області почав банкрутство “Аеросвіту” на підставі заяви самої компанії. Після цього низка аеропортів відмовилася від обслуговування авіакомпанії, а система взаєморозрахунків Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA) припинила обслуговування “Аеросвіту”. У підсумку авіакомпанія відмовилася від більшості своїх рейсів. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7472 / 1.53MB / SQL:{query_count}