Систему 112 в Україні запустять американці

До червня система 112 запрацює у чотирьох містах України, які приймають чемпіонат Євро-2012 – Києві, Львові, Харкові та Донецьку.

До червня система 112 запрацює у чотирьох містах України, які приймають чемпіонат Євро-2012 – Києві, Львові, Харкові та Донецьку.

У четвер, 12 квітня, МНС підписало угоду з американською компанією Hewlett Packard на впровадження в Україні системи 112. Планується, що до кінця 2013-го система працюватиме у всіх селах та містах держави.
«Ми запустили систему екстреної допомоги в нашій державі. Розум, логіка взяли гору над бюрократією”, – заявив міністр Віктор Балога, додаючи, що Україна є єдиною країною на пострадянскому просторі після Латвії, яка впровадить систему екстреної допомоги.
За його ж словами, Hewlett Packard має великий досвід у розбудові системи екстреної допомоги, зокрема, компанія забезпечила 91% впровадження системи 911 у США.
“У нас немає сумнівів, що Україна працюючи з Hewlett Packard, отримає кращу систему екстреної допомоги. Те, що ця компанія виграла тендер – результат відкритої політики міністерства”, – каже міністр. 
Угода про співпрацю передабачає, що Україна заплатить НР 650 млн грн. Цьогоріч уряд виділив на впровадженя системи
450 млн грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8621 / 1.52MB / SQL:{query_count}