З парковок усунуть людський фактор

Уже з квітня розрахуватися за стоянку свого автомобіля можна буде лише у паркоматах

Уже з квітня розрахуватися за стоянку свого автомобіля можна буде лише у паркоматах

 Із квітня цього року всі парковки мають бути обладнані відповідними пристроями, а оплата паркувальних талонів здійснюватиметься тільки безготівково. У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України вирішили, що далі відкладати встановлення паркоматів та автоматичних в’їзних-виїзних терміналів на парковках недоцільно.
“Відкладати встановлення паркоматів та автоматичних в’їзних-виїзних терміналів на парковках недоцільно. Оплата послуг із паркування за допомогою електронних пристроїв поширена в усьому світі та має впроваджуватися в Україні в рамках інтеграції в європейський простір, – йдеться у повідомленні. – Усі парковки мають бути обладнані спеціальними пристроями до 31 березня 2012-го включно”, – повідомили у прес-службі міністерства.
У відомстві нагадали, що урядова постанова спочатку передбачала дворічний перехідний період для обов’язкового обладнання стоянок паркоматами та терміналами, який закінчився 1 січня 2012-го, однак за поданням Мінрегіону впровадження новації було перенесено на один квартал.
“Основна мета встановлення технічних засобів – детінізація сфери паркування, збільшення надходжень до бюджету, підвищення якості обслуговування”, – наголосили у Мінрегіоні.
Отож, із 1 квітня розрахуватися за парковку можна буде лише безготівковим шляхом. У відомстві зазначили, що тарифи на послуги з паркування залежать від витрат на утримання майданчиків, “а отже, придбання спеціальних пристроїв для оплати паркування могло бути здійснене за рахунок відповідної складової в тарифі протягом тривалого перехідного періоду”. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8272 / 1.53MB / SQL:{query_count}