Якісного бензину побільшає?

30% світлих нафтопродуктів в Україні не відповідає держстандартам 

30% світлих нафтопродуктів в Україні не відповідає держстандартам 

До травня 2012 року Міністерство економічного розвитку і торгівлі України скасує всі технічні умови на автомобільне паливо. Про це заявив заступник міністра-керівник апарату Володимир Павленко. За його словами, у березні відомство видало накази №327 (від 15.03.2012) і №397 (від 23.03.2012) про анулювання держреєстрації для 66 ТУ на моторні бензини, дизельне паливо та їхні компоненти.

“Справа у тім, що виробництво пально-мастильних матеріалів за ТУ призводить до недостатньої якості продукції. Так, за результатами перевірки робочої групи, створеної Держспоживінспекцією, виявлено, що жоден вид палива в Україні не відповідає ТУ, за якими вони виробляються”, – зазначає чиновник. Майже 30% світлих нафтопродуктів, за його словами, в Україні не відповідає держстандартам. 

Окрім скасування технічних умов, Мінекономрозвитку ініціює ліцензування виробництва автобензинів (включаючи сумішеві) і дизпалива: відповідний закон №9654 вже прийнятий Верховною Радою у першому читанні. Також протягом квітня буде затверджено Технічний регламент на всі основні види ПММ в країні, що дозволить з 1 липня перейти на паливні стандарти “Євро-4”. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9192 / 1.52MB / SQL:{query_count}