Гроші на енергоефективність

Понад 1,5 мільйона євро отримає від Євросоюзу Україна.

Понад 1,5 мільйона євро отримає від Євросоюзу Україна.

Гроші підуть на реалізацію заходів з енергоефективності. Загалом у проекті ЄС “Підтримка заходів з енергоефективності у малих містах України” беруть участь десять українських міст районного значення з різних областей. Це міста Гола Пристань (Херсонська обл.), Бурштин та Долина (Івано-Франківська обл.), Рахів (Закарпатська обл.),  Зеленодольськ (Дніпропетровська обл.), Копичинці та Борщів (Тернопільська обл.), Зоринськ (Луганська обл.), Яготин (Київська обл.), Новоселиця (Чернівецька обл.).
Про це вчора під час презентації проекту в Києві заявив перший секретар представництва Європейського Союзу в Україні, керівник третього відділу програм допомоги “Енергетика, транспорт та навколишнє середовище” Ханс Райн.
“Сьогодні ми започатковуємо відразу десять проектів, які були відібрані й отримають кошти на реалізацію. Вони пов’язані з удосконалення рівня енергозабезпечення та ефективності. Загальний обсяг коштів за цим конкурсом заявок становить понад 1,5 млн євро”, – сказав він.
“Ми сподіваємося, що інвестиції у сферу енергоефективності насправді дуже допоможуть вам знизити витрати на енергоносії, що, своєю чергою, дозволить заощадити кошти, які згодом можуть бути використані урядовими органами для інвестування на інші цілі”, – сказав Райн. Він додав, що ЄС і надалі приділятиме велику увагу питанням, пов’язаним з енергетикою у контексті співпраці з Україною. Вже 14 лютого розпочнеться реалізація заходів з комплексної термомодернізації місцевого дитсадка в місті Яготині. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8642 / 1.53MB / SQL:{query_count}