Коли чекати послаблення морозів

За прогнозами Українського гідрометеоцентру, з 14 лютого середня температура повітря на всій території України підвищиться до -14…-19°С вночі та до -6…-11°С удень.

За прогнозами Українського гідрометеоцентру, з 14 лютого середня температура повітря на всій території України підвищиться до -14…-19°С вночі та до -6…-11°С удень.

У південних регіонах температура досягне рівня -5…-10°С вночі та -1…-6°С вдень. При цьому 15 – 17 лютого температура підвищиться ще на 3-5 градусів, а 18 – 22 лютого – ще на 2-4 градуси. Про це вчора повідомив директор гідрометцентру Микола Кульбіда.
 “В Україну йде циклон із Балкан, який витіснить холодне арктичне повітря. Циклонічний вихор просувається у північно-східному напрямку. Вже під його вплив потрапили Одеська, Миколаївська, частково Кіровоградська та Херсонська області. У найближчі два дні очікуємо переміщення циклону через південний, центральний і східний регіони країни”, – повідомив він. 
Як інформує прес-служба МНС України, з одного боку, циклон призупинить дію дуже низьких температур в Україні, а з іншого –  зумовить досить інтенсивні опади у вигляді снігу й мокрого снігу. З 24 – 25 лютого в Україні можуть розпочатися інтенсивні опади, вітер може посилитись до штормових значень, на дорогах можлива ожеледиця, налипання мокрого снігу на дротах.
Микола Кульбіда також наголосив, що, за попередніми оцінками, швидкого потепління у березні очікувати не варто. Лише для танення всього снігового покриву знадобиться близько 7-10 днів. За прогнозами, весна прийде в Україну в середині березня.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8323 / 1.53MB / SQL:{query_count}