Майже готові

Футбольних уболівальників в Україні очікують вже через два місяці

Футбольних уболівальників в Україні очікують вже через два місяці

У квітні-травні усі українські аеропорти будуть повністю готові до Євро-2012. Саме у цей час очікується початок напливу уболівальників в Україну.

Про це під час прес-конференції за підсумками підготовки до Євро-2012 та роботи Міністерства інфраструктури України у 2011 році повідомив віце-прем’єр-міністр, міністр інфраструктури Борис Колєсніков.

“За 20 років Україна не побудувала жодного аеропорту. Ми побудували чотири. Термінал “D” (в аеропорту “Бориспіль” – “Пошта”) буде готовий у квітні. Я був у Львові. Львівський аеропорт у кінці березня зможе приймати пасажирів. Він стане третім у нашій країні, що має злітну смугу, здатну приймати всі види суден”, – повідомив віце-прем’єр. 

За його словами, аеропорти Донецька та Харкова вже готові. “Це вкладення пана Ярославського. Якби не Євро, то Харків би не скоро таке побачив”, – зазначив урядовець.

Разом з тим Колєсніков підкреслив, що літаки у всіх аеропортах зможуть сідати в будь-яку погоду. “Але чемпіонат проходитиме влітку, і особливих проблем не повинно бути”, – сказав він. 

Віце-прем’єр також повідомив, що добудовано і аеропорт “Жуляни” в Києві. “Це аеропорт приватний. Смуга готова. Він дуже зручний для киян, не для транзитів. Ми опрацюємо станцію метрополітену. Якщо вдасться зробити це в найближчі три-чотири роки, то це буде найкращий аеропорт”, – додав Колєсніков. 

Віце-прем’єр повідомив, що для зручності іноземців у всіх аеропортах продаватиметься національна валюта України – гривня, “щоб у вболівальників, які прилітатимуть, не виникало проблем”. Каже урядовець, що не буде проблем і з готелями.

“Проблем з відвідуванням України не буде. Готелі практично готові. Багато з них ви побачите у квітні-травні під час церемоній відкриття. Держава не брала участь у будівництві жодного готелю. Це повністю приватний капітал... Був прийнятий закон, який звільняє готелі від податку на прибуток, і ми плануємо продовжити термін, тому що туризм – важлива складова для економіки країни”, – наголосив Колєсніков. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7666 / 1.54MB / SQL:{query_count}