Олімпійська нагорода для “Львівської Пошти”

За підсумками 2011-го Національний олімпійський комітет нагородив переможців Всеукраїнського конкурсу “Україна олімпійська” 

За підсумками 2011-го Національний олімпійський комітет нагородив переможців Всеукраїнського конкурсу “Україна олімпійська” 

У Києві 31 січня відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу “Україна олімпійська” та лауреатів конкурсу на найкращу спортивну фотографію за підсумками 2011 року. Вже водинадцяте з ініціативи комісії Національного олімпійського комітету України “Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху” Олімпійський комітет України проводить такий конкурс 

Упродовж 2011-го мас-медіа надсилали свої роботи на розгляд згаданої комісії НОК, яка наприкінці року й визначила найдостойніших у 12 номінаціях. 

Колектив нашої редакції радіє, що газета “Львівська Пошта” стала переможцем й отримала пам’ятний дип­лом у номінації “Найкраща громадсько-політична газета року (відділ спорту)”.  Нагадаємо, у червні 2011-го “Львівська Пошта” спільно з відділенням НОК у Львівській області започат­кувала спільний проект “Крокуємо до Олімпіади”, де ми щочетверга розповідали вам, шановні читачі, усе найцікавіше про олімпійські види спорту, перемоги та плани львівських олімпійців, діяльність їхніх тренерів, спортивні товариства. 

Як зазначив під час нагородження журналістів президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, з кожним роком конкурс “Україна олімпійська” набуває все більшого масштабу, до його проведення залучаються представники засобів масової інформації з усіх регіонів країни. 

“Ми дуже раді, що маємо в обличчі журналістів надійних партнерів і однодумців, членів олімпійської родини. Ви є тією рушійною силою, яка здатна сприяти вирішенню пріоритетного загальнодержавного питання – популяризації здорового способу життя і вихованню здорової молоді. Оскільки 2012-й в  Україні проголошено роком спорту та здорового способу життя, для нас ваша підтримка та співпраця є дуже важливими, – акцентував Сергій Бубка. –  Щиро вітаю всіх лауреатів і сподіваюсь, що й надалі наші спільні дії будуть спрямовані на формування та укріплення філософії, що спортивним – бути модно, адже це наше здоров’я, наше майбутнє, наші олімпійські перемоги!”

Також вельми популярним став ще один всеукраїнський конкурс – конкурс спортивної фотографії, який проводили вчетверте. Компетентне журі у складі найкращих спортивних фотографів та представників атлетів, ретельно вивчивши надані матеріали, визначило переможців у шести номінаціях. А ось заохочувальний приз у номінації “Спорт очима дітей” отримала 11-річна мешканка Хмельницького Анастасія Калашник.  

ДО ТЕМИ

Мода на здоровий спосіб життя  

В Україні 2012-й оголошено Роком спорту та здорового способу життя. Зокрема, 31 січня відбулося засідання оргкомітету з підготовки та його проведення. Як зазначає президент НОК Сергій Бубка, нині питання здоров’я нації є загальнонаціональним проблемним питанням номер один. “Дуже часто говоримо про важливість якісного лікування, але іноді забуваємо про те, що найкращою охороною здоров’я є профілактика, а найкращим засобом – заняття фізкультурою та спортом”, – каже Сергій Бубка, додаючи, що дуже важливо ввести моду на здоровий спосіб життя і робити це треба, починаючи з дитсадка та школи, інформує сайт НОК.

“Велике занепокоєння викликає ситуація з фізичним вихованням і ставленням до нього у школі. Зараз уроки фізкультури фактично набувають статусу факультативу – більшість учнів шукають можливості отримати довідку щодо незадовільного стану здоров’я, – каже президент НОК. – Так у Канаді урок фізкультури відбувається щодня, у Великобританії вважають трагедією, коли дитина позбавлена можливості відвідувати уроки фізкультури. Певен: спільно маємо знайти оптимальне рішення і  розширювати можливості для активного способу життя молодого покоління, а не зменшувати їх”. Президент НОК наголосив на важливості створення належної інфраструктури для заняття фізкультурою. Передусім йдеться про елементарні спортивні майданчики у районах, бігових та велосипедних доріжок у парках та зонах відпочинку. 

Як зазначив у розмові з “Поштою” Сергій Бубка, тішить, що українці розуміють, що займатися спортом потрібно, адже це наше здоров’я. “У цьому напрямку ще треба багато працювати, і, зокрема, допомога мас-медіа є дуже потрібною”, – каже він. На запитання “Пошти”, в які секції нині батьки віддають своїх дітей насамперед, президент НОК відповів: “Де в нас є досягнення, там є зацікавленість дітей, молоді та батьків. Це легка атлетика, фехтування, художня гімнастика, плавання, футбол. Тут є великі перспективи. Багато дітей із великим задоволенням йдуть у секцію єдиноборства. Цікавляться також боротьбою та боксом”. 

Лауреати XI Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів “Україна олімпійська”

“Найкраща громадсько-по­лі­тична газета року (відділ спор­ту)”: “Львівська Пошта” (м. Львів),  “Галицький кореспондент” (м. Іва­но-Франківськ),  “Николаевские новости” (м. Миколаїв),  “Подільський кур’єр” (м. Хмельницький). 

 

“Найкраща спортивна газета року”: “Команда” (м. Київ),  “Вінницький спорт” (м. Вінниця). 

 

“Найкращий спортивний журнал року”: “Олімпійська арена” (м. Київ). 

 

“Найкраща циклічна спортивна телепрограма року”: “Крокуємо до Олімпіади” (Львівська обласна телерадіокомпанія, м. Львів), ТРК “Київ” (м. Київ), “Спортивний простір” (Донецька обласна державна телерадіокомпанія, м. Донецьк).

 

“Найкраща циклічна спортивна радіопрограма року”: “Спортивна арена” (Юрій Надольський, м. Івано-Франківськ),  “О спорт! Ты – мир!” (Володимир Мелянський, СРГТРК, м. Севастополь),  “Планета спорту” (НРКУ, м. Київ). 

 

“Найкраще електронне видання року (відділ спорту)”: www.hotsport.com.ua (м. Донецьк), www.noc.lviv.ua (м. Львів), cxid.info (м. Луганськ),  www.ukrinform.ua (м. Київ).  

 

“Найкращі спортивні журналісти року”: Віктор Флентін (“Подільський кур’єр”, “Проскурів”, м. Хмельницький),  Віктор Тачинський (“Донецький кряж”, м. Донецьк), Віталій Синявський (“Николаевские новости”, м. Миколаїв). 

 

“Найкращі спортивні фотожурналісти року”: Анатолій Білоножко (“Николаевские новости”, м. Миколаїв), Юрій Рильчук (“Укрінформ”, м. Івано-Франківськ), Ігор Карлицький (“Вінницька газета”, “Слово педагога”, м. Вінниця). 

“За відданість олімпійському руху”: Віктор Браницький (“Голос України”, м. Київ), Ярослав Мармаш (“Свобода”, м. Тернопіль), Микола Софійчук (Хмельницьке обласне радіо, програми “За здоровий спосіб життя” та “Сузір’я спорту”, м. Хмельницький), Микола Моторний (“Сільські вісті”, м. Київ). 

 

“Дебют у спортивній журналістиці”: Олена Косолапова (“Вести Донбасса”, м. Донецьк), Олег Савченко (“Спорт – наше время”, СРГТРК, м. Севастополь). 

 

“За найкраще висвітлення підготовки українських спортсменів до Ігор XXX Олімпіади- 2012 в Лондоні”: Олена Садовник (газета “Високий замок”, м. Львів), Газета “Сегодня” (м. Київ), Олена Назаренко (інтернет-видання “Проспорт” www.prosport.zp.ua,  м. Запоріжжя). 

 

“Жінки у спорті”: Ольга Цимбалюк (“Проскурів”, м. Хмельницький).  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8590 / 1.62MB / SQL:{query_count}