Сізіфова праця української опозиції

Схоже, у середовищі опозиції, принайм­ні тій частині, яка входить до Комітету опору диктатурі, знову назріла потреба об’єднатися.

Схоже, у середовищі опозиції, принайм­ні тій частині, яка входить до Комітету опору диктатурі, знову назріла потреба об’єднатися.

Про це заявив народний депутат із фракції БЮТ –“Батьківщина” Сергій Соболєв. За його словами, опозиція хоче у День соборності України, 22 січня, на Софійській площі у Києві провести спільну акцію. Саме на цьому заході відбудеться підписання меморандуму про об’єднання.
“Ми подали відповідну заявку, і 22 січня, о 12.30,  відбудеться спільна акція опозиції, де відбудеться підписання документів про об’єднану опозицію. Акція розпочнеться з молебню і завершиться мітингом, на якому ми ухвалимо відповідну резолюцію”, – заявив Сергій Соболєв.
Комітет опору диктату­рі утворений 5 серпня 2011 року. До його складу увійшли опозиційні на той час партії “За Україну!”, ВО “Свобода”, “Громадянська позиція”, “Батьківщина”, “Фронт змін”, Партія захисників Вітчизни, Європейська партія України, КУН, НРУ, УСДП, “Наша Україна”, “Народна самооборона”, УНП, “Пора”, ПРП, РХП. Згодом з Комітету вийшла “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8417 / 1.53MB / SQL:{query_count}