Отримати шенгенську візу стане легше

Польща розширює мережу консульств в Україні

Польща розширює мережу консульств в Україні

Ще кілька консульських пунктів відкриє в Україні Польща. Як повідомив керівник консульського відділу Посольства Польщі в Україні Рафал Вольські, в нашій країні вже працює сім польських консульських установ: у Києві, Харкові, Львові, Луцьку, Одесі, Він­ниці та Севастополі. 

Тільки за вісім місяців цього року громадянам України було видано 381 000 шенгенських віз. Рівень відмови становить 2,6 – 7,7%. Вольські також нагадав, що спрощення отримання віз для українців відбувається постійно. 

Він повідомив, що заплановано відкриття мережі пунктів прийому готових анкет від українців, зокрема, в Івано-Франківську, Дніпропетровську, Донецьку та Львові. За його словами, в Івано-Франківську такий пункт буде відкритий вже у десятих числах листопада. “Це не буде дублювання консульських установ”, – пояснив він. 

Як зазначив Вольські, мета створення мережі таких пунктів – спрощення доступу для надання візових анкет. “Кожен сам матиме право вирішувати, куди звернутися – у пункт чи у консульство”, – додав працівник консульства.  Він також пояснив, що консульські пункти обслуговуватиме компанія “VFS Global”. 

“У пункті можна буде оплатити послуги, сфотографуватися на документи тощо. Послуги пунктів коштуватимуть 19,50 євро, за окрему плату паспорт громадянинові України буде доставлений додому”, – заявив Вольські. 

Надалі такі пункти можуть відкрити у Житомирі, Тернополі, Рівному, а також у Криму.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8276 / 1.53MB / SQL:{query_count}