Генеральна інспекція з УЄФА

За десять днів Україну чекає інспекція з УЄФА. 26-27 вересня чотири міста, які прийматимуть Євро, відвідає Мішель Платіні. За інформацією Інформаційного центру “Україна-2012”, 26 вересня він планує відвідати Львів та Донецьк, а наступного дня проінспектувати Харків та Київ. “У кожному місті президент УЄФА огляне аеропорт, стадіон, зустрінеться з представниками міської та обласної влади.

За десять днів Україну чекає інспекція з УЄФА. 26-27 вересня чотири міста, які прийматимуть Євро, відвідає Мішель Платіні. За інформацією Інформаційного центру “Україна-2012”, 26 вересня він планує відвідати Львів та Донецьк, а наступного дня проінспектувати Харків та Київ. “У кожному місті президент УЄФА огляне аеропорт, стадіон, зустрінеться з представниками міської та обласної влади. Крім того, за підсумками візиту має відбутися субнаглядова рада УЄФА, яка підіб’є підсумки поточної підготовки України”, – каже Маркіян Лубківський, директор турніру в Україні.
Нагадаємо, 29 жовтня офіційно мають відкрити львівську арену. Також, за інформацією сайта ДП “Дирекція з будівництва об’єктів до Євро-2012 у Львові”, 28 жовтня здадуть 2000 метрів злітно-посадкової смуги зі світлосигнальним обладнанням. Загалом роботи на смузі закінчать до 25 грудня. За словами Олега Засадного, директора департаменту Євро-2012 Львівської міської ради, підготовка основних об’єктів у місті нині триває  відповідно до планів. Єдине питання – фінансування доріг, адже, попри обіцяне фінансування з держбюджету, ще не всі гроші надійшли.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7967 / 1.53MB / SQL:{query_count}