У Чистий четвер – до Президента

Глава держави Віктор Янукович має намір перед Великоднем, у Чистий четвер, 21 квітня, зустрітися з представниками всіх релігійних конфесій

Глава держави Віктор Янукович має намір перед Великоднем, у Чистий четвер, 21 квітня, зустрітися з представниками всіх релігійних конфесій. “Я давно мріяв, але в нас поки що не відбулася така зустріч із представниками всіх конфесій. Постараюся це зробити у Чистий четвер, 21 квіт­ня, напередодні світлого свята Пасхи”, – сказав В. Янукович, інформує прес-служба Президента.

Говорячи про взаємини держави і Церкви, Президент наголосив: “Роль дер­жави – не втручатися у справи Церкви... Разом із тим, ми повинні створити рівні умови для розвитку всіх конфесій. Державна політика завжди сприятиме цьому”. У Київському патріар­хаті позитивно оцінили по­відомлення про намір Президента зустрітися з представниками конфесій.

“Від часу, коли Віктор Федорович вступив на посаду глави держави, Все­українська рада Церков і релігійних організацій зверталася з пропозицією щодо проведення подібної зустрічі – добре, що бажання конфесій та глави держави нарешті збіглися, – повідомили у прес-центрі Київської патріархії. – Дотепер і серед конфесій, і в експертів, і в суспільстві відчувалося напруження з приводу того, що зустрічі у Президента були лише з представниками однієї конфесії – Московського патріархату. Сподіваємося, що це напруження буде зняте, а думки, якими поділився Віктор Янукович у Павлограді, будуть реалізовуватися”.  

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8995 / 1.53MB / SQL:{query_count}