Юні львівські красуні

У місті відбудеться щорічний дитячий конкурс краси “Міс Перлинка”. Захід організовують Львівська міськрада, Львівська обласна громадська організація “Центр Ініціатив Львівщини” та УДЮМК Галицького району Львова

У місті відбудеться щорічний дитячий конкурс краси “Міс Перлинка”. Захід організовують Львівська міськрада, Львівська обласна громадська організація “Центр Ініціатив Львівщини” та УДЮМК Галицького району Львова.

Учасниками конкурсу можуть бути діти від 6 до 18 років. У програмі заходу – питання від журі конкурсу, показові номери учасниць в українському одязі “Українка, україночка…”, дефіле у вечірніх сукнях. Також юні красуні повинні підготувати “домашнє завдання”, яке б презентувало їхній сценічний образ та підкреслювало таланти учасниць.

“УДЮМК Галицького району проводить конкурс “Міс Перлинка” впродовж шести років. Намагаємося зробити конкурс краси неординарним. Однією з умов участі у цьому конкурсі є показ своїх творчих здіб­ностей, що спонукає дітей до наполегливої та серйозної підготовки”, – каже директор УДЮМК Галицького району Катерина Кароль.

Подати заявки на конкурс можна до 19 березня (вівторок, четвер та субота з 15.00 до 18.00 за адресою: вул. Огієнка, 18 та з понеділка до п’ятниці з 14.00 до 17.00 – на вул. Ф. Ліста, 2).

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8231 / 1.53MB / SQL:{query_count}