До бібліотеки по книжку

“Кожному читачеві – його книгу, кожній книзі – її читача” – саме таке гасло обрали працівники бібліотеки-філії №37 Централізованої бібліотечної системи для дорослих

“Кожному читачеві – його книгу, кожній книзі – її читача” – саме таке гасло обрали працівники бібліотеки-філії №37 Централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Львів, що на вул. Миколайчука, 1. Нині послугами бібліотеки (її фонд налічує понад 20 тис. примірників літератури різноманітної тематики) користуються майже 2 тис. читачів.

“Особливу увагу у своїй роботі приділяємо молоді, адже намагаємося сприяти вихованню гармонійної особистості та відкритої до інтелектуального розвитку. Користувачі бібліотеки не лише отримують потрібні книги, але й беруть участь у різноманітних акціях і масових заходах, – розповідають працівники бібліотеки. – Зокрема, торік провели годину пам’яті “Понад Крутами вічність у сурми сурмить”, усний журнал до Дня св. Валентина “Все починається з любові”, екологічне читання “Екологічна безпека України”, літературну мандрівку для молоді “Одвічна краса нашого міста”.

Радіють працівники бібліотеки, коли їхні користувачі дарують закладу книги. “Особливу подяку висловлюємо Оресту Печенку (Народний Рух України), який у 2010 році придбав для бібліотеки літератури на 1 тис. грн”, – зазначають у бібліотеці-філії №37 ЦБС для дорослих м. Львів. Бібліотекарі запрошують користувачів до читання, а самі сподіваються на поповнення книжкових фондів.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8476 / 1.53MB / SQL:{query_count}