На зимові рейси

Укрзалізниця відкрила зимовий сезон, призначивши два нові маршрути. На зимовий період додано поїзди № 515/516 Київ – Ворохта та № 551/552 Дніпропетровськ – Ворохта.

Укрзалізниця відкрила зимовий сезон, призначивши два нові маршрути. На зимовий період додано поїзди № 515/516 Київ – Ворохта та № 551/552 Дніпропетровськ – Ворохта.

Пасажирам потягів надано також можливість перевезти у Карпати авто – для цього передбачені спеціальні вагони-автомобілевози. Усього ж у кожному поїзді буде 15 купейних та плацкартних ваго­нів. Наразі з метою вивчення попиту на ці маршрути при­ймають групові замовлення. Крім того, у першій декаді грудня залізничники планують запустити проект “Укрзалізниця об’єднує Україну”. Акцію приурочать до святкування 150-річчя україн­ської залізниці, що відзначатиметься 4 листопада 2011 р. Саме ж святкування, як передбачається, розпочнеться із екскурсійної поїздки за маршрутом Донецьк – Дніпропетровськ – Ворохта.

У ювілейний рік запровадять також замовлення квитків через інтернет. Послугу електрон­ний квиток впровадили ще 20 жовтня в кількох вагонах потяга № 165/166 Дніпропетровськ – Київ. Офіційна презентація “е-квитка” відбулася на початку тижня. “За результатами випробувань електронного квитка у поїзді № 165/166 Дніпропетровськ – Київ буде прийнято рішення про поширення продажу електронних квитків на інші поїзди залізниць України, насамперед  міжобласного сполучення. А 2011 року електронний квиток буде доступний вже у всіх потягах”, – повідомляє прес-служба залізниці.

Технологія “е-квиток” передбачає самостійне оформлення пасажиром проїзних документів через інтернет (сайт www.e-kvytok.com.ua). Для обізнаного користувача, повідомляють фахівці Укрзалізниці, процес оформлення проїзду через мережу не займатиме більше хвилини.

Антоній Лукашик
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8106 / 1.53MB / SQL:{query_count}