Помічникам Миколая – 10 років

Цьогоріч акція “Миколай про тебе не забуде” святкує десятиріччя. Саме стільки часу МГО “Академія Української Молоді” разом із навчальними закладами та спільнотами проводить цю благочинну акцію для малозабезпечених дітей

Цьогоріч акція “Миколай про тебе не забуде” святкує десятиріччя. Саме стільки часу МГО “Академія Української Молоді” разом із навчальними закладами та спільнотами проводить цю благочинну акцію для малозабезпечених дітей. З огляду на ювілей, вже через місяць організатори планують влаштувати цілу низку сюрпризів для своїх маленьких підопічних.

Цьогоріч фабрика працюватиме з 10 по 19 грудня у приміщені Львівського палацу мистецтв (вул. Коперніка, 17). Щороку у Львові помічниками стають близько 700 волонтерів (учнів старших класів та студентів вишів), які збирають та пакують подарунки на Фабриці Святого Миколая. Окрім того, на городян чекає кольоровий та яскравий Пам-парад “Я помагаю Миколаю”, творчі майстерні для дітей у Канцелярії Святого Миколая, а також святкова акція в місті 19 грудня.

За десять років акція стала всеукраїнською, у ній беруть участь партнери з Вишгорода, Житомира, Каховки, Луцька та  Тернополя. Організатори запрошують усіх охочих стати Ангелами Добра та допомогти принести радість, щастя та усмішки тим, хто цього справді потребує. Детальніша інформація на сайті: www.mykolaj.com.ua.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7930 / 1.53MB / SQL:{query_count}