Столичних бомжів працевлаштовують

Усі київські безхатьки до 2012 року матимуть роботу

Усі київські безхатьки до 2012 року матимуть роботу. Столичний центр зайнятості вирішив працевлаштувати близько 12 тисяч безпритульних. Люди виготовлятимуть свічки для дорогих ресторанів і прибиратимуть вулиці.

“Вирішено, що наші колеги з Австрії фінансуватимуть будівництво так званого “воркшопу”, тобто майстерні, де ми будемо навчати бездомних робити своїми руками свічки, а потім їх продавати”, – розповів куратор проекту Віктор Галкін. Зведуть будівлю свічкової майстерні на вулиці Суздальській, навпроти єдиної у столиці нічліжки для безхатьків.

“Спочатку безпритульні не отримуватимуть зарплату за роботу, це будуть курси, на яких людям навчать дисципліни: приходити вчасно на роботу, не пропускати її. Але як тільки свічки почнуть продаватися, кожному працівникові почнуть платити”, – розповів пан Галкін.

За його словами, одна із мереж ресторанів вже попередньо погодилася закуповувати свічки, зроблені безпритульними.

Крім того, вони будуть працювати в ЛКП (в основному двірниками), заправниками, а також вантажниками в магазинах. Шукати "претендентів" будуть у місцях їх масового скупчення і проводитимуть з ними "виховні" бесіди

Іван Вишневий

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8713 / 1.53MB / SQL:{query_count}