Регіонали підтримали ветеранів ОУН-УПА

Тернопільський осередок Партії регіонів одноголосно проголосував за надбавки до пенсій ветеранам ОУН-УПА.

Тернопільський осередок Партії регіонів одноголосно проголосував за надбавки до пенсій ветеранам ОУН-УПА.

Про це заявила керівник фракції Партії регіонів в обласній раді Ярослава П'яла. Завдяки цьому Тернопільська облрада прийняла рішення про доплату ветеранам ОУН-УПА в розмірі 100 гривень щомісячно.

"Нас було 13 депутатів. Усі підтримали рішення одноголосно. Дотримуємося принципу: хто пролив краплю крові за Україну – той заслуговує на повагу. А історію залишимо історикам", – сказала вона.

За словами депутата, представники фракції не бояться конфлікту інтересів зі своїми однопартійцями у Києві через таке голосування.

"Якщо немає злочину перед країною – не нам судити думки цих воїнів. Це вже старші люди. Їх не так багато лишилося. Надбавки, як на мене, є малими. Але з такого мізерного бюджету, мабуть, виділити більше просто не можна було", – зазначила пані П'яла.

Вона пропонувала на сесії затвердити також доплати до пенсії для ветеранів Великої Вітчизняної війни. Проте проект рішення не внесли до порядку денного.

"Я особисто порушувала це питання. Адже воїни Великої Вітчизняної заслуговують на повагу від нас і від країни. Мені ж інші депутати відповіли, що воїни Великої Вітчизняної і так мають допомогу від держави. Зокрема, отримують гроші до Дня Перемоги", – розповіла регіоналка.

Ярослава П'яла зауважила, що у Тернополі частими є конфлікти між прихильниками ОУН-УПА та Червоної армії.

"Особливо під час святкування 9 травня представники різних таборів дозволяють собі різкі висловлювання на адресу воїнів. Але ми є для того, щоб залагоджувати ці конфлікти. Бо і воїни ОУН-УПА, і воїни Великої Вітчизняної віддавали життя за наше щасливе майбутнє", – переконана вона.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8567 / 1.53MB / SQL:{query_count}