Фальшиві студенти

Майже 400 студентів подали недостовірні довідки, які дали їм право вступити до вишів поза конкурсом

Майже 400 студентів подали недостовірні довідки, які дали їм право вступити до вишів поза конкурсом

Такими є результати перевірки документів студентів 134х вищих навчальних закладів, підпорядкованих МОН. У Міносвіти є зауваження щодо достовірності документів, які дають право на пільговий вступ, до 5% студентів­пільговиків (395 осіб) у 61 виші, повідомляє пресслужба Міністерства освіти та науки. "Пошта" поцікавилася, чи є серед порушників львівські ВНЗ. Як повідомила Олена Халімон, прессекретар міністра освіти та науки Івана Вакарчука, всі львівські ВНЗ, підпорядковані МОН, перевірено й жодних зауважень не висловлено.

Наразі, за словами Олени Халімон, триває аналіз усіх даних перевірки і протягом двохтрьох тижнів МОН оприлюднить остаточні висновки.

Матеріали перевірки і зауваження буде передано МОЗ (висновки лікарсько­консультаційної комісії (ЛКК) та медикосоціальної експертної комісії (МСЕК), довідки про хворобу під час тестування), управлінню зайнятості та соціальної політики (посвідчення інвалідів), Пенсійному фонду (посвідчення інвалідів) та прокуратурі (документи щодо стажу підземних робіт). Усього до ВНЗ III - IV рівнів акредитації вступив 7951 пільговик. Також Український центр оцінювання якості освіти проводить перевірку на правильність зарахування за сертифікатами.

Нагадаємо, що минулого року за порушення умов вступної кампанії 6 вищих навчальних закладів було позбавлено ліцензій, результати перевірки 32х ВНЗ передано до правоохоронних органів. А лікарі, які були дотичні до видачі фальшивих довідок, позбулися своїх посад.

Наразі офіційної інформації про те, як цьогоріч вирішуватимуть долю студентів, які подали неправдиву інформацію і фальшиві довідки, немає.

Та раніше заступник директора Департаменту вищої освіти МОН України Юрій Коровайченко заявляв, що Міністерство освіти наполягатиме на відрахуванні студентів, яких прийняли до вишів як пільговиків на підставі фальшивих довідок. Місця відрахованих студентів можуть зайняти контрактники.

За його словами, можливе також і порушення кримінальних справ, у тому числі й проти тих, хто видавав такі довідки.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8938 / 1.54MB / SQL:{query_count}