З’явлення Фіделя народу

Нам, українцям, важко зрозуміти, що такого особливого в появі президента, нехай навіть колишнього, на телебаченні. Інша справа у кубинців. Їхній Фідель Кастро настільки рідко з'являється на публіці, що кожна така подія стає інформаційним приводом номер один.

Нам, українцям, важко зрозуміти, що такого особливого в появі президента, нехай навіть колишнього, на телебаченні. Інша справа у кубинців. Їхній Фідель Кастро настільки рідко з'являється на публіці, що кожна така подія  стає інформаційним приводом номер один.

От і цього разу Фіделя Кастро показали на державному телебаченні впер­ше за півроку. В кадрі 81-річ­ний Фідель був разом зі своїм братом, чинним президентом Ку­би Раулем Кастро, і своїм давнім приятелем - президентом Венесуели Уго Чавесом. Сюжет показали без звукового ряду, тож про що йшлося під час зустрічі, залишається лише здогадуватися. Подейкують, що Фідель сварив Рауля за те, що той дозволив продавати в країні "винахід буржуїв" - мікрохвильові печі й переконував залишити заборону хоча б на тостери.

Чавес після зустрічі повідомив, що "Фідель є в доброму здоров'ї, думає, пише і розробляє важливі стратегічні кроки для Куби і нашої Латинської Америки".

У липні 2006 року після операції на кишківнику Фідель, який був незмінним лідером Куби з 1959 року, тимчасово залишив всі вищі державні посади і передав управління країною своєму брату Раулю, а нещодавно офіційно оголосив про  від­ставку з посади керівника держави.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8186 / 1.53MB / SQL:{query_count}