Святкуємо за новим стилем

«Львівська Пошта» друкує оновлений церковний календар на 2023 рік (вересень – грудень)

Із 1 вересня українські Церкви перейдуть на новий стиль. У лютому рішення перейти з 1 вересня на новий календар ухвалив Синод єпископів Української греко-католицької церкви. У травні подібне рішення схвалив і Архиєрейський собор Православної церкви України за умови, що його буде затверджено на Помісному соборі. В липні Помісний собор ПЦУ затвердив це рішення. Однак варто зазначити, що обидві Церкви  вирішили додержувати старої пасхалії, тобто Великдень та всі перехідні свята українці святкуватимуть разом із православним світом, а не із західними Церквами.  
ВРУ внесла зміни до законодавства і перенесла відзначення Дня захисників та захисниць України з 14 на 1 жовтня, позаяк це свято історично пов’язане зі святом Покрову Пресвятої Богородиці (в народі – Покрови), а також скасувала святковий вихідний 7 січня. 
Отже, цього року святий Миколай розноситиме подарунки чемним дітям у ніч з 5 на 6 грудня, а на Святу вечерю, дасть Бог, зберемося 24 грудня, наступного дня, 25 грудня, святкуватимемо Різдво Христове. 
На які дні припадуть інші свята до кінця цього року та коли вітати близьких з іменинами, дивіться в оновленому церковному календарі на 2023 рік (вересень – грудень). 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8786 / 1.53MB / SQL:{query_count}