Підготовка до мультитесту

Запрошення на НМТ будуть розіслані 25-26 травня

Учасники національного мультипредметного тесту, які проходитимуть тестування під час основної сесії НМТ, отримають запрошення за 10 днів до початку сесії. 
Про це під час спілкування з вступниками повідомила директор Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко. З її слів, запрошення можна буде отримати 25-26 травня через власний персональний кабінет учасника тестування.
У запрошенні буде вказана точна дата проходження тестування і адреса екзаменаційного центру, де учасник братиме участь у НМТ. Водночас Український центр оцінювання якості освіти просить учасників НМТ не розголошувати дату та місце проходження тесту в соціальних мережах. Така інформація може привабити ворогів, спонукати їх застосувати якісь способи обману або шахрайства. Тому її слід зберігати як особисту та не розголошувати на публічних платформах.
Нагадаємо, основна сесія тестування відбудеться у період з 5 до 23 червня. Для допуску до екзаменаційного центру учаснику необхідно буде мати документ, що посвідчує особу, та Сертифікат національного мультипредметного тесту 2023 року. Офіційні результати НМТ учасники тестування дізнаються до 28 червня у своєму персональному кабінеті. 
Учасники, які будуть складати мультитест в додаткову сесію, отримають запрошення не пізніше ніж за три календарні дні до початку проведення додаткової сесії.
До речі, сайті ЗНО-ОНЛАЙН розміщено тренувальні варіанти для підготовки до національного мультитесту 2023 року. За допомогою цього сервісу майбутні абітурієнти матимуть можливість ефективно підготуватися до виконання завдань з української мови, математики, історії України, англійської мови та хімії.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8342 / 1.53MB / SQL:{query_count}