Вступ-2023: демоверсія тесту з історії України

Тест містить 30 завдань, на виконання яких відведено 60 хвилин

Національний мультипредметний тест (НМТ) з історії України вже доступний на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти (https://lv.testportal.gov.ua/test.hist/). В Українському центрі оцінювання якості освіти (УЦОЯО) пояснюють: інтерфейс демонстраційного тесту відрізняється від того, який буде на реальнxому НМТ, однак структура тесту, типи завдань і тривалість відповідають справжньому.
Тест містить 30 завдань, на виконання яких відведено 60 хвилин. Зміст завдань відповідає програмі ЗНО з історії України (розділи 6 – 32) і охоплює теми, що стосуються подій другої половини XVI – початку ХХІ століття.
Як і в тестах з української мови та математики, вступники можуть вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до попереднього завдання, змінювати варіант відповіді і після завершення роботи отримають результат тестування з цього предмета.
Також в Українському центрі оцінювання якості освіти презентували PDF-файл із демонстраційним варіантом тесту з історії України, який учні можуть завантажити на свій пристрій, виконати завдання і звірити свої відповіді з правильними.
На сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти в рубриці «Підготовка до тестів» розміщений тренажер з історії України. Там можна запам’ятати дати історичних подій, попрацювати онлайн із зображеннями українських історичних пам’яток та історичних персоналій.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8455 / 1.53MB / SQL:{query_count}