Профільні предмети – англійською

В українських школах хочуть запровадити двомовне навчання

Невдовзі в Україні у закладах середньої освіти мають намір запровадити викладання деяких предметів двома мовами – українською та англійською. Про це повідомив генеральний директор Директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН України Олег Єресько. Торік Міносвіти анонсувало програму «Освіта 4:0. Український світанок» щодо реформ у сфері освіти, зокрема запровадження білінгвальної (двомовної) системи навчання.
«У нас є заклади, де збираються діти, які мають здібності до вивчення іноземних мов. Там практикують раннє вивчення мов. Ми ж плануємо, що з часом у старшій школі профільний предмет обов’язково викладатимуть двома мовами – українською та англійською», – зазначив Олег Єресько.
Водночас він не пояснив, як добиратимуть учителів для такого викладання, адже скільки, наприклад, в нас є вчителів математики, які на такому рівні володіють англійською, щоби вести нею уроки. Як і не уточнив, чи ця новація буде обов’язковою для всіх шкіл. 
Нагадаємо, що у Верховній Раді вже зареєстрували законопроєкт, в разі ухвалення якого іноземна мова стане обов’язковою для Державної підсумкової атестації за кожен рівень повної загальної середньої освіти, тобто в четвертому, дев’ятому та одинадцятому (дванадцятому) класах разом із українською мовою, математикою та історією України. Окрім того, в законопроєкті мовиться про те, що державні стандарти повинні передбачати серед інших вільне володіння іноземною мовою (окрім російської) всіма учнями закладів освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8968 / 1.53MB / SQL:{query_count}