«Донати – це снаряди, випущені по окупанту з відремонтованої броні»

Благодійний фонд «Антитіла» оголосив збір коштів на ремонт трофейної бронетехніки

Музиканти гурту «Антитіла» є бійцями 130 батальйону сил ТрО ЗСУ, але відповідно до наказу Головнокомандувача Валерія Залужного не виходять безпосередньо на бойові завдання. Музиканти заснували Благодійний фонд «Антитіла», який займається опікою над дітьми загиблих Героїв, а волонтери фонду мають регулярні поїздки на передові позиції зі забезпечення ЗСУ.
«Сьогодні наша справа продовжується в діяльності нашого благодійного фонду і забезпеченням військового фронту життєво необхідними речами. Усі наші ресурси в тилу та на передовій спрямовані лише на одне – ворог має бути знищений», – зазначають музиканти. 
Днями фонд оголосив новий збір коштів на ремонт трофейної бронетехніки, здобутої підрозділами Збройних сил України, для повторного її використання проти ворога. Мовиться про танки, БТР, БМП, тягачі, самохідні артилерійські установки та іншу техніку, яка стає на службу українських батальйонів і бригад. Оскільки кількість одиниць такої техніки постійно зростає, виникає потреба в її ремонті та технічному обслуговуванні.
Фондом «Антитіла» вже поновлено понад 100 автівок, трофейний МТ-ЛБ, два танкові двигуни. І тепер фонд разом із однодумцями, що мають золоті руки, беруться за важку техніку у великих об’ємах. 
Гурт оголосив про запуск окремого довготривалого проєкту під назвою «Ремонт для ЗСУ». Музиканти не називають фінальну суму збору. Адже це постійний проєкт. Що більше буде зібрано, то більше танків та іншої техніки повернуться у стрій. «Донати – це снаряди, випущені по окупанту з відремонтованої броні», – зазначають музиканти. 
Нещодавно фонд закрив збір на 6 млн грн – ці кошти скеровані на закупівлю антидронових комплексів, які найближчим часом відправлять на фронт.

А з 12 по 25 грудня у Львові, відбудеться виставка музею гурту «Антитіла», де будуть представлені колекційні речі, які гурт збирав протягом 14 років творчості, а також трофеї, здобуті на війні. Деякі експонати можна буде придбати. Вторговані кошти спрямують на потреби ЗСУ.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7985 / 1.54MB / SQL:{query_count}