Кожен із нас може зробити щасливими тих, хто поруч

У Львові Мальтійська служба допомоги шукає помічників Святого Миколая

Уже 26 років поспіль Мальтійська служба допомоги проводить традиційну акцію «Святий Миколай – дітям у потребі». Щороку такою ініціативою вдається охопити кілька тисяч дітей. Це, зокрема, вихованці сиротинців та інтернатів, а також малеча з інвалідністю.
Мальтійська служба допомоги розпочала акцію «Святий Миколай – дітям у потребі». Її мета – подарувати радість свята малечі, що зростають без батьків, та дітям з інвалідністю. Щороку такі дітки з надією пишуть листа Чудотворцю, і саме завдяки добродійникам вдається реалізувати їхні побажання.
За традицією, діти заздалегідь пишуть листа Святому Миколаю. Ці прохання потім розбирають благодійники (помічники Чудотворця) і допомагають їх здійснити. Готові подарунки зносять до офісу Мальтійської служби (він упродовж місяця служить резиденцією Миколая). І вже напередодні 19 грудня волонтери відвідують діток і вручають їм святкові пакунки.
«Цією акцією ми прагнемо показати, що ніколи не потрібно втрачати віру у диво, а завдяки доброму імені Чудотворця, кожен з нас може зробити щасливими усіх, хто поруч, подарувавши частинку свого тепла», – зазначає Вікторія Корінчук, менеджерка акції від Мальтійської служби допомоги.
Помічником Святого Миколая можна стати:
– прийшовши в офіс Мальтійської служби допомоги (резиденцію Миколая), взяти дитячого листа до Чудотворця та виконати чиюсь мрію;
– здійснивши благодійну пожертву на рахунок Мальтійської служби допомоги (за ці кошти організація придбає солодощі для дітей, канцтовари, засоби гігієни тощо та передасть інтернатам);
– придбавши канцтовари, предмети гігієни, спідню білизну для дітей (їх потрібно принести до офісу Мальтійської служби. Ці речі благодійна організація передасть у сиротинці). Адреса офісу: м. Львів, вул. Богомольця, 8. Контактний номер телефону менеджерів: (067) 275-12-02.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8030 / 1.53MB / SQL:{query_count}