Дипломи і шкільні атестати будуть відображатися в Дії

Їх можна буде використовувати при вступі та влаштуванні на роботу

Уряд ухвалив постанову, яка дозволить впровадити документи про освіту в Дії. Через повномасштабне вторгнення багато українців були вимушені евакуюватися до інших країн навіть без найнеобхідніших документів. Хтось втратив домівки з усіма речами, а чиїсь досі в тимчасово окупованих містах. Саме тому важливо, щоб українці мали доступ до власних документів неважливо від їх геолокації.
Завдяки документам про освіту в Дії дипломи та шкільні атестати завжди будуть у смартфоні. Відображатимуться вони в українців, які досягли 14 років і мають реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), а дані про їхню освіту містяться в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО).
У Дії будуть доступні такі документи:
про базову середню освіту;
про повну загальну середню освіту;
про професійну (професійно-технічну) освіту;
про фахову передвищу освіту;
про вищу освіту (науковий ступінь).
Документи про освіту необхідні при вступі до закладів вищої освіти чи для отримання професійної (професійно-технічної освіти), при працевлаштуванні чи оформленні до центру зайнятості.
Проєкт здійснюється Міністерством освіти і науки України спільно з Міністерством цифрової трансформації України та Державною податковою службою України.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8655 / 1.53MB / SQL:{query_count}