Здоров’я та щасливої долі малечі!

Вже сотня малюків народилася у лікарні святого Миколая у Львові

Лише за два місяці у пологовому відділенні дитячої лікарні святого Миколая Першого медичного об’єднання народилася сотня немовлят – 51 дівчинка та 49 хлопчиків.
Соте немовля, яке з’явилася на світ у пологовому відділенні лікарні, – крихітка Соломійка, вагою 2 610 грамів. І хоча перед появою на світ дівчинки батьки хвилювались, та були певні: все буде добре. Адже це – їхні четверті пологи в досвідченого акушер-гінеколога та завідувача пологового відділення Вальдемара Надіжка.
Пологове відділення у лікарні святого Миколая – це ще один крок до комплексної допомоги мамам та діткам. Адже, маючи спеціалістів та всі можливості для лікування найскладніших патологій, лікарі можуть діагностувати їх ще під час вагітності і допомагати. Діток не треба транспортувати в інші заклади, як це було раніше – всю допомогу надають одразу на місці. Тут, зокрема, є дитяча нейрохірургія, кардіохірургія – тобто весь комплекс медичної допомоги, який може бути наданий новонародженій дитинці за потреби.
Загалом у відділенні є 10 післяпологових кімнат, 3 пологових зали і 2 операційні. Відділення забезпечене всім необхідним обладнанням.
«На жаль, є патології, при яких допомогу треба надати максимально швидко. І зараз це можна зробити у нас, не транспортуючи дитинку в інші заклади», - каже Іван Міськів, директор лікарні святого Миколая. Також він наголошує, що кінцевою метою тут є розвиток хірургії плоду – коли певні патології немовляти можна відкоригувати в утробі матері.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8044 / 1.53MB / SQL:{query_count}