ДСНС завершила тестування нової системи сповіщень

Надалі цю систему використовуватимуть для надсилання реальних сигналів про загрози для українців

«23 вересня ДСНС успішно завершилa тестування сучасної системи інформування населення Cell Broadcast. Така система – це світовий досвід інформування населення про загрози для їхнього життя. Розумію, що процес тестування, який ми розпочали 7 вересня, викликав низку незручностей і обріс мемами, але величезна кількість технічних рішень і питань, які потрібно було вирішити вимагала певного часу для тестування», – каже заступник голови ДСНС Роман Примуш.
«Торік впровадження цієї системи ДСНС оцінили в декілька мільйонів доларів і майже рік часу на всі роботи, але завдяки спільним зусиллям мобільних операторів, Української асоціації операторів зв’язку “Телас”, виробників мобільних телефонів та смартфонів, вендорів обладнання мобільного зв’язку, світових постачальників програмного забезпечення для смартфонів, завдяки підтримці Міністерства внутрішніх справ, Міністерства цифрової трансформації, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації та багатьом нашим партнерам для країни ми реалізовуємо цей проєкт на безкоштовній основі», – зазначив він. 
З його слів, надалі ця система перейде в дослідну експлуатацію і буде використовуватись для надсилання реальних сигналів про загрози для українців.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8379 / 1.53MB / SQL:{query_count}