Задля психологічної допомоги

У Львові на вулиці Короленка, 7 запрацював Хаб ментального здоров’я «ДіяТи»

В «Домі Милосердя Святого Миколая», що на вул. Короленка, 7, відкрили Хаб ментального здоров’я «ДіяТи». Це спільний проєкт програми «Лідерства і служіння» Української освітньої платформи, Центру студентського капеланства ЛА УГКЦ та Центру опіки сиріт. 
«Рівень турботи про ментальне здоров’я в Україні до початку повномасштабного вторгнення був дуже низький порівняно з європейськими країнами. 70% людей в Україні не мають доступу до якісної психологічної та психіатричної допомоги. Зараз через повномасштабну війну ментальне здоров’я особливо страждає. Хаб «ДіяТи» є відповіддю на актуальні виклики, які постають у нашому суспільстві. Одним із завдань центру є збільшення рівня освіченості людей у сфері турботи про психічне благополуччя. У хабі людям надаватимуть індивідуальні консультації, організовуватимуть групову психотерапію та комплексну допомогу різного рівня», – зазначає керівництво хабу.
Із жовтня у Хабі ментального здоров'я «ДіяТи» планують розпочати групову терапію для підлітків, а також працю з вчителями
З 1 червня почали приймати перших відвідувачів. За цей час вже 150 осіб отримали або перебувають у процесі отримання психологічної допомоги. 
60% пацієнтів Хабу ментального здоров’я «ДіяТи» обслуговуються на соціальних засадах.
45% відсотків людей проходять психотерапію онлайн. Є клієнти, які вимушено емігрували за кордон.
Психотерапію в Хабі ментального здоров’я «ДіяТи» зараз проходять сім’ї військових, які служать зараз на передовій, а також родичі, які втратили когось на війні.
Серед людей з постраждалих громад (ВПО) основний запит – допомога в соціалізації, високий рівень тривоги і депресивні стани.
75% людей зазначають, що потребують духовного супроводу.
З жовтня у Хабі ментального здоров'я «ДіяТи» планують розпочати групову терапію для підлітків, а також працю з вчителями.
Отже, у Хабі ментального здоров’я «ДіяТи» допомогу фахових психотерапевтів, духівників зможуть отримати родини учасники бойових дій, внутрішньо переміщені особи та всі, хто потребує підтримки. 
Більше інформації можна дізнатися за тел.: (063) 056-18-03.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8618 / 1.54MB / SQL:{query_count}