Для в’їзду до Польщі українцям знову потрібно мати «Зелену картку»

Від початку війни поліс страхування під час виїзду за кордон не вимагали

Українцям, які виїжджають за кордон на власному автомобілі, знову повинні купувати поліс «Зелена картка». Зокрема, поліс потрібно показати під час перетину кордону з Польщею. Від початку війни українці мали право перетинати кордони Польщі, Словаччини, Угорщини та Молдови на власних автомобілях без поліса «Зелена картка». 
Сьогодні укласти договір міжнародного страхування «Зелена картка» можна зі знижкою 50% в українських страховиків. Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, країни відвідування та терміну дії договору страхування. Поліси видаються на мінімальний строк – 15 днів, максимальний – не перевищує рік. Ціна на страховий поліс «Зелена картка» визначена МТСБУ і є однаковою для всіх страховиків. Вартість полісу «Зелена картка» в Україні є нижчою, ніж у більшості країн.
Процес оформлення «Зеленої картки» суттєво спрощено у зв'язку з воєнним станом. Запроваджено онлайн-оформлення полісів через генерування відповідних pdf-файлів (електронний поліс). Країни-члени системи «Зелена картка» визнають українські електронні поліси, тож їх не потрібно друкувати та можна пред’являти з будь-якого гаджета.
«Зелена картка» – страховий сертифікат єдиної форми, що застосовується в країнах-членах міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена картка».
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8370 / 1.53MB / SQL:{query_count}