Підтримаймо дітей

Телеграм-канал для батьків і вчителів

Телеграм-канал «Підтримай дитину» вже об’єднав понад 12,6 тисячі батьків і педагогів, які прагнуть зменшити вплив війни на психіку дітей.
Цей канал за підтримки МОН створили вчителі та дитячі психологи, головна мета проєкту – забезпечення психологічної підтримки дітей, а також залучення до активної допомоги батьків і педагогів.
Доступ є безкоштовним і не вимагає підписки. Матеріали (ігри, вправи, завдання, аудіоказки, словесні ігри, завдання для артикуляційної гімнастики тощо) публікують щоденно.
Всі публікації доступні для використання за наявності мобільного телефона і навіть нестабільного інтернету. Це допомагає вимушено переміщеним родинам користуватися матеріалами без перешкод. Варто зазначити, що частина матеріалів розроблена чи адаптована для дітей із особливими освітніми потребами.
Крім цього, на каналі почали розміщувати короткі заняття з англійської мови, казки та колискові, а ранок починається з руханки від підписників.
Засновники каналу підтримують діалог із користувачами в коментарях, відповідають на запитання щодо психологічної підтримки та проводять онлайн-трансляції відповідей на найбільш поширені запитання.
Нагадаємо, що прямі ефіри в межах Всеукраїнського проєкту з емоційної підтримки вже подивилися понад 100 тисяч українців.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8612 / 1.52MB / SQL:{query_count}