Лекції від геніїв

Мала академія наук України запрошує на відчити Нобелівських лауреатів

Мала академія наук України у партнерстві з Посольством України в США підготувала серію безоплатних лекцій для здобувачів освіти, їхніх батьків та освітян. До проєкту вже долучилися 30 Нобелівських лауреатів. 
Сім лекцій відбулося в квітні, їх можна подивитися у записі на ресурсах МАНУ. Ще 14 онлайн-лекцій відбудуться у травні. Розклад та реєстрація на них за посиланням. Участь безоплатна, усе, що потрібно, це зареєструватися. Стежити за анонсами лекцій можна також на сторінках Малої академії у фейсбуці та інстаграмі. 
Під час цих лекцій всі охочі зможуть не тільки дізнатися про обробку інформації, каталіз, корпоративну соціальну відповідальність, принципи роботи ООН і Ради Безпеки, хворобу Паркінсона, космічний телескоп Вебба, персоналізовану медицину, так звані чорні діри та роботу Великого адронного колайдера, а й поставити запитання.
Окрім того, слухачі матимуть шанс довідатися про лайфхаки, які допомогли спікерам стати науковцями-інфлюенсерами.
Визнані вчені проводять лекції англійською мовою, проте слухачі, які не достатньо володіють нею, зможуть обрати український синхронний переклад, який забезпечує Київський національний університет імені Тараса Шевченка.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8600 / 1.52MB / SQL:{query_count}