Допоможіть врятувати Віталіка!

П’ятимісячному хлопчику з Нового Роздолу потрібна термінова трансплантація печінки, на яку потрібно зібрати 150 тисяч євро до 30 грудня

Термінова операція потрібна п’ятимісячному Віталіку Головченку з Нового Роздолу. В хлопчика атрезія жовчовивідних шляхів третього типу, це смертельно для дитини. Єдине, що може врятувати це маленьке життя – трансплантація печінки.
Віталік – єдина дитина подружжя Головченків – Іванни і Романа. Хлопчик народився в липні за допомоги кесарського розтину. У пологовому йому не діагностували жодних проблем зі здоров’ям, в малюка лише була жовтушка, яка, зі слів лікарів, мала минути щонайпізніше за два тижні. Але з часом шкіра немовляти ще більше жовтіла, тож батьки забили на сполох. Аналіз крові показав перевищення білірубіну в десятки разів і дитину скерували в ОХМАТДИТ.
«Вітальчика дуже довго обстежували і не могли встановити діагноз. Спочатку лікарі думали, що у сина гепатит, потім провели додаткові обстеження та МРТ і 19 серпня встановили діагноз: атрезія жовчовивідних шляхів (ІІІ тип), – розповідає мама хлопчика. – В неповних два місяці синочка прооперували, але це не допомогло. Відтоді єдиний шанс на життя для Віталіка – трансплантація печінки. Трагедія в тому, що ані ми з чоловіком, ані рідні та близькі не можуть бути донорами для нашого єдиного синочка. Я вдячна Богу, що доля нас познайомила з чудовим лікарем Галиною Василівною, яка проводить підтримуючу терапію для Віталіка. Та в нього розвивається цироз печінки і через це він просто тане на очах…»
Бельгійська клініка Сен-Люк готова прийняти маленького пацієнта, але за свої послуги виставила рахунок з надзвичайною сумою – 150 тисяч євро з додатковими витратами. Для сім’ї Головченків це непідйомні гроші… А їх треба знайти щонайпізніше до 30 грудня, стан малюка погіршується з кожним днем. Печінка Віталіка працює відносно стабільно лише при підтримуючій терапії і лише після трансплантації діти з таким діагнозом отримують шанс на життя.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7451 1317 0069 (Головченко Іванна Віталіївна (мама)
МоноБанк 5375 4114 0706 5577 Головченко Іванна Віталіївна (мама)
Кредобанк 5355 1755 7981 3726 Головченко Іванна Віталіївна (мама)
Сбербанк 4276 3800 6638 0424 (Ольга Віталіївна Шипоріна (представник ББО РЕНЕССАНС)
У призначенні платежу обов’язково вказуйте «Благодійна пожертва»
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7345 / 1.54MB / SQL:{query_count}