Здати кров і врятувати життя

Львів’ян запрошують на восьмий Red Brunch 7 грудня у Будинок воїна, що на вул. Короленка, 1а

Команда проєкту «Я, Ніна» та Фундації #ВАРТОЖИТИ запрошує львів’ян на восьмий Red Brunch щомісячну подію по збору донорської крові для потреб онкохворих людей та військових. Захід відбудеться 7 грудня з 09:00 до 13:00 у Будинку Воїна (вул. В. Короленка, 1а).
«В умовах пандемії COVID-19 проблема з нестачею донорської крові вкрай загострилася: донорська кров потрібна в онковідділеннях, пологових будинках, військових шпиталях, опікових відділеннях, хірургічних відділеннях. Хронічно хворі люди, для яких компоненти крові є життєво необхідними, не виживуть без донорської крові», – зазначають організатори.
За результатами семи попередніх Ред Бранчів у Львові, 342 гостя події стали донорами крові. Одна кроводача рятує 3 життя, а це означає, що разом, в рамках події, львів’яни врятували 1026 життів.
Восьмий Red Brunch у Львові організатори проводять за підтримки ГО Tarilka.org, Сім’ї Ресторанів Діми Борисова, Smakuli, які частуватимуть донорів до та після кроводачі.
«Донор крові отримує чудову дружню атмосферу і приємний нетворкінг, участь у лотереї і можливість виграти класні призи, сотні плюсів до вашої карми!», – додають організатори.
Для участі у заході необхідна наявність COVID-сертифікату або негативного ПЛР-тесту. Участь в заході можлива лише після реєстрації.
Реєстрація для донорів крові: https://forms.gle/n7CWCe5KffrkHrKN6.

Проєкт «Я, Ніна» та Фундація #ВАРТОЖИТИ ініційовані українською телеведучою та журналісткою Яніною Соколовою, яка поборола онкологічне захворювання та своєю місією обрала допомогу хворим на рак українцям.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8654 / 1.53MB / SQL:{query_count}