Дитина, поцілована Богом!

Триває марафон зі збору коштів на укол життя для львів’янки Вікторії Полюги, в якої СМА. Після семи місяців перебування в Італії на підтримувальній терапії дівчинка з мамою повернулися додому. Долучаймося до фінішу збірки!

Цього тижня додому до Львова з Італії разом зі своєю мамою повернулася найвідоміша дівчинка міста Лева – львів’янка Вікторія Полюга, якій рік та сім місяців. З фото та відео її знають як завше усміхнену і позитивну дівчинку, яку вже всі так полюбили! 
У дівчинки важка генетична хвороба – спінальна м’язова атрофія (СМА). Дитина потребує найдорожчого у світі препарату Zolgensma, адже її тіло слабшає з кожним днем. Укол вартістю 55 мільйонів гривень потрібно вколоти до двох років. Без лікування діти з таким діагнозом поступово втрачають здатність рухатися, ковтати та дихати. Препарат, який, як свідчить досвід, є ефективним, потрібно вколоти у Сполучених Штатах Америки.
Звісно, зібрати таку космічну суму самостійно родині було б непосильно. І Львів розпочав збірку «Врятуємо Вікторію Разом». За кілька місяців збору і завдяки титанічній праці волонтерів вже вдалося зібрати понад 45 мільйонів гривень. Львів показує неймовірний приклад згуртованості задля допомоги маленькій дівчинці – ця підтримка є такою важливою для її батьків!
Як писала «Львівська Пошта», в Україні є близько 250 дітей, які мають СМА. Італія, США, Канада, Японія, Німеччина, Швейцарія, Швеція, Португалія, Великобританія – це країни, які на рівні держави дбають про дітей зі спінальною м’язовою атрофією. На жаль, Міністерство охорони здоров’я України не забезпечує на державному рівні жодного лікування пацієнтів зі СМА. Якщо про Вікторію Полюгу не може подбати держава, то є люди з добрими серцями, які допомагають крок за кроком зібрати родині цю велику суму. І Львів зробить все можливе і неможливе, але необхідну суму врешті-решт збере!
Дякуємо усім, хто нас підтримує і допомагає закрити збір для нашої дівчинки. Віримо, що встигнемо!
Як зараз Вікторія? Сидіти дівчинка може тільки у спеціальному кріслі. А ще у Вікторії є спеціальний корсет, який пошили в Італії. Повзати Вікторія також не може. Перевернутися сама також не може. Іграшку тримає недовго в руці, та й сама іграшка має бути неважкою. Її м’язи ослаблені. Дівчинка також обмежена у харчуванні, адже до уколу життя дитина має мати певну вагу – до 13,5 кілограма. Аби дитини сиділа та ходила – це мрія батьків. І маємо все зробити, аби ця мрія втілилася у життя.

Зустріч Вікторії Полюги та її мами Мар’яни Коцовської у Львівському аеропорту була дуже теплою, хоча й до сліз радості, адже нарешті вся родина разом. 7 місяців – саме стільки дівчинка перебувала в Неаполі (Італія) на підтримувальній терапії. Квіти, плакати, ведмедики, обійми, Мікі Маус, кульки, поцілунки і сльози радості від зустрічі найрідніших.
«Вікторія в аеропорту спочатку не зрозуміла, що це – на вулиці темно, а тут стільки світла від камер відеооператорів. Спочатку заплакала, але згодом заспокоїлася і почала все роздивлятися. Мама сама летіла з донечкою з Італії. Радіємо, що щасливо долетіли додому. Вікторія, на щастя, добре перенесла переліт. Вона вже вдруге летить літаком – вперше, коли летіла за кордон навесні», – розповідає «Львівській Пошті» батько Вікторії – Назар Полюга, додаючи, що речі приїхали окремо, зокрема мовиться про спеціальне крісло і корсет для донечки. 
«Дуже хвилювалася за переліт. Мали зі собою «Нівел» – апарат для дихання, якби Вікторії бракувало кисню. На щастя, він нам не знадобився. Донечка перенесла переліт добре, зокрема спала всю дорогу, і ми благополучно долетіли до Львова, – каже «Львівській Пошті» Мар’яна Коцовська, мама Вікторії. – Перед дорогою ми молилися і багато людей молилися на вервиці за нас, за щасливу дорогу додому. Ми вдячні всім людям! Молитва і віра – це дуже велика сила! Все з Божою поміччю! У нашій ситуації молитва дуже помічна. Була заскочена теплою зустріччю нас із донечкою в аеропорту. Всім дякуємо».
Вікторія, зі слів батька, звикає бути вдома, у Львові. «Я вранці пішов на роботу, дружина дзвонить і каже – Назаре, донечка, коли встала, почала тебе шукати: «Няню ма, няню ма». Вона не говорить тато, а каже няню. Мовляв, що тата нема, – каже співрозмовник. – Вранці здивувалася, що сестра Яночка поруч. «Яні!», – і зробила великі очі. Тішилася дуже, що сестричка поруч. Донечка звикла, що Януся телефоном через скайп, а тут вона вранці поруч. Така щаслива була. А яка наша Вікторія балакуха! Наш позитивчик, наш скарбик, наша життєлюбна дівчинка».
Подяка всім італійським медикам, які нам допомагали, які навчили мене всіх вправ. Італія дала моїй дитині шанс на життя! Якщо ми б залишилися у Львові, то я не знаю, в якому стані зараз би була Вікторія
Для родини – щастя, що вони нарешті всі разом вдома у Львові. Дуже тішиться, що мама поруч старша 11-річна донечка Яна, яка навчається у шостому класі. «Наша старша донька також справжній боєць! Маємо дві бойові донечки! Відколи вона дізналася діагноз Вікторії, то такою бойовою стала. Вона мене так підтримує, вона так подорослішала у цьому році. Яна щиро вірить, що зберемо гроші на укол життя і сестричка сама сидітиме, бігатиме, – розповідає Мар’яна Коцовська. – Вікторія прокинулася вранці після повернення з Італії і коли побачила, що Яночка поруч, то це була така красива усмішка: «Яня! Яня!». І усмішка на всі 15 зубчиків. Після 7 місяців у чужій країні, з яких три ми провели в лікарні, повернулися до рідного дому. Лікарі запевняють, що стан Вікторії стабільний, підтримувальна терапія працює, я навчилась виконувати з нею реабілітаційні вправи і ми нарешті обійняли рідних». 
Вікторія – дитина, поцілована Богом! «Також так кажу чоловіку, що Бог не просто так нам її дав! Вона дійсно поцілована Богом! Вона наш позитивчик. Вона так старається, так гарно робить вправи», – каже мама. 
Назар Полюга розповідає, що до Вікторії додому приходитиме масажистка. «Вона добре знає нашу Вікторію ще до поїздки до Італії. Будемо робити масаж для донечки. Тішимося, що італійські реабілітологи багато чому навчили дружину – Мар’яна вже як повноцінний реабілітолог. Як казали наші тамтешні реабілітологи – мама їде додому підготовленою», – зазначає Назар Полюга.
«Наша Вікторія – борець! Вона з малесенької була бойовою – у три місяці вона так спинку гарно тримала, з чотирьох місяців вже хотіла сідати. І для нас був шок, коли вона в один день просто перестала підіймати ніжки. А який був для нас удар, коли ми дізналися діагноз, що у донечки спінальна м’язова атрофія. Це був кінець лютого 2021 року. Так, було багато сліз, дуже багато сліз від розпачу. Врешті-решт ми зібралися і почали боротьбу за життя донечки. У нас немає іншого шляху, ми не здаємося! Певна: це було правильне рішення, що ми поїхали до Італії на підтримувальну терапію для Вікторії! Нашу донечку, наше сонечко, наш позитивчик настільки там полюбили! Подяка всім італійським медикам, які нам допомагали, які навчили мене всіх вправ. Італія дала моїй дитині шанс на життя! Якщо ми б залишилися у Львові, то я не знаю, в якому стані зараз би була Вікторія», – акцентує мама.
За кілька місяців збору і завдяки титанічній праці волонтерів вже вдалося зібрати понад 45 мільйонів гривень
«Щиро тішимося, що долучилося місто до нашої збірки – подяка міському голові Львова Андрію Садовому. Великий поштовх дала Львівська міська рада, за що ми щиро дякуємо! Вони показали приклад іншим. Хоча вже й минуло 19 жовтня, коли мер оголосив про День для Вікторії, але люди підтягуються і підтягуються до збірки. Наша родина всім щиро дякує! Знаю, що є низка компаній, які готові долучитися до збірки коштів. Дякуємо ТРК Victoria Gardens за перераховані 500 000 гривень цього тижня. Вони нас підтримують фактично з першого дня! Соціально відповідальний бізнес у Львові є – це ТРК Victoria Gardens, вони приклад. Дякуємо «Леокераміці», де працівники організувалися і фінансово долучаються до збірки. Компанія «Онур» долучилася, зокрема мовиться про суму 100 тисяч гривень для допомоги Вікторії», – розповідає батько.
«На порятунок Вікторії Полюги залишається дедалі менше часу! Небайдужі люди і компанії зробили дуже багато. Потрібно пришвидшитись і встигнути зібрати всю суму. Зараз час для ключових компаній та великих бізнесів і, так, великих внесків! Ми перерахували ще 500 000 гривень, відмовляючись від святкування традиційного дня народження ТРК Victoria Gardens. Ми закликаємо представників великого бізнесу та ключові компанії Львова підтримати нашу ініціативу і також перерахувати по 500 000 гривень, – інформують у ТРК Victoria Gardens. – Ще влітку, безпосередньо від торгового центру, ми перерахували 200 000 гривень та 74 000 гривень від наших орендарів, і ще кілька десятків тисяч гривень було зібрано разом з нашими дорогими відвідувачами в межах спеціальних заходів. Ми прагнемо, аби наші з вами дії не були марними! Ми віримо, що компаній з ВЕЛИКИМ серцем у нас у Львові багато, і принаймні 20 таких компаній відгукнуться швидко. Ми любимо радувати наших відвідувачів кожного разу, вигадуючи щось особливе. І наш п’ятий день народження Victoria Gardens ми хочемо присвятити маленькій Вікторії. Посмішка здорової дитини та спокій батьків, які вже майже рік роблять все можливе і неможливе, аби отримати рятівний укол, стануть найкращим подарунком для всіх, хто щиро вболіває та підтримує Вікторію! Життя однієї маленької дівчинки варте цілого Всесвіту! Щиро дякуємо, дорогі відвідувачі, за те, що весь цей час ви разом з нами: підтримуєте та надихаєте».
Львів показує неймовірний приклад згуртованості задля допомоги маленькій дівчинці – ця підтримка є такою важливою для її батьків!
«Дякуємо всім небайдужим людям, які долучаються до нашої збірки задля допомоги Вікторії. Дякуємо нашим волонтерам, які нам так натхненно щодня допомагають. Щиро дякуємо львів’янам і міському голові Львова Андрію Садовому, які нас так щиро підтримують! Це так цінно. Наш збір є народним. Кожна гривня має значення! Був один день, коли нам надсилали по 10-20-50 гривень – і так за день надійшло 300 тисяч гривень! Немає маленьких сум – кожна сума є дуже важливою! Львів так гарно згуртувався заради Вікторії – щиро дякуємо!» – каже мама Вікторії. 
З нового року у США ціну на укол життя збільшують, тому дуже важливо родині встигнути до кінця 2021 року, аби вкластися перерахувати кошти. «Спочатку маємо сконтактуватися з клінікою, коли маємо всю зібрану суму, то клініка з нами підписує угоду. Згодом на основі документів можна робити візу до США. Процес також нешвидкий. Сподіваємося, що все буде добре», – розповідає тато.
Ця родина вже пройшла нелегкий шлях. Але завдяки людям з чуйними і добрими серцями, завдяки Божій опіці та молитвам все має бути добре. Вікторіє, Львів обов’язково зможе і встигне зібрати всю необхідну суму!

Реквізити для допомоги Вікторії Полюзі:

Полюга Назар (тато):
4731 2196 1475 0994 («ПриватБанк»)
5168 7427 1698 7346 («ПриватБанк»)
Коцовська Мар’яна (мама)
5168 7427 1033 9957 («ПриватБанк»)
5375 4114 0461 2058 (Monobank)
5167 8032 2632 0880 (Ощадбанк)
UAH
Отримувач: 
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ВІКТОРІЯ СМА
Код отримувача: 44233657
UA413052990000026007031019925
Назва банку: АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
Mastercard 
IBAN :IT28Z3608105138250207750221
PLN https://www.siepomaga.pl/viktoria-sma
USD IBAN: UA973052990000026201899325378
SWIFT CODE/BIC: PBANUA2X
POLIUHA NAZAR

EUR IBAN: UA553052990000026207899325639
SWIFT CODE/BIC: PBANUA2X
POLIUHA NAZAR
Міжнародні перекази через GoFundMe
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7598 / 1.66MB / SQL:{query_count}