Нехай вівторок стане щедрим!

На укол життя Zolgensma для львів’янки Вікторії Полюги, в якої СМА, зібрали вже понад 33 мільйони гривень із необхідних 55-ти. 19 жовтня закликають усіх охочих перерахувати свою денну зарплату на допомогу дівчинці

У 2021 році Львів і Львівщина вкотре доводять: разом можна гори перевертати, особливо коли це стосується порятунку маленької дитини! Мовиться про півторарічну львів’янку – дівчинку з дуже красивою усмішкою – Вікторію Полюгу, яка настільки всіх об’єднала задля допомоги їй. У дівчинки важка генетична хвороба – спінальна м’язова атрофія (СМА). Дитина потребує найдорожчого у світі препарату Zolgensma, адже її тіло слабшає з кожним днем. Укол вартістю 55 мільйонів гривень потрібно вколоти до двох років. Без лікування діти з таким діагнозом поступово втрачають здатність рухатися, ковтати та дихати. Укол життя, який як свідчить досвід, є ефективним, потрібно вколоти у США. 
Вже зібрали понад 33 мільйони гривень – ще понад 21,5 мільйони гривень віддаляють маленьку львів’янку від уколу життя. Волонтери і батьки дівчинки просять усіх небайдужих, бізнесменів, установи та організації долучатися до допомоги, щоби закрити збір восени. Вікторія Полюга – така життєлюбна та позитивна дівчинка, сильна та бойова. Потрібно все зробити можливе і неможливе, аби дитина ЖИЛА, могла дихати, сидіти, бігати!
В Україні є близько 250 дітей, які мають СМА. Як писала «Львівська Пошта», Італія, США, Канада, Японія, Німеччина, Швейцарія, Швеція, Португалія, Великобританія – це країни, які на рівні держави дбають про дітей зі спінальною м’язовою атрофією. На жаль, Міністерство охорони здоров’я України не забезпечує на державному рівні жодного лікування пацієнтів зі СМА.
Вікторія Полюга – життєлюбна та позитивна дівчинка, сильна та бойова. Потрібно все зробити можливе і неможливе, аби дитина ЖИЛА, могла дихати, сидіти, бігати!
Вікторія з мамою вже кілька місяців перебуває в Неаполі (Італія) – там реабілітологи проводять підтримувальну терапію. «З Вікторією постійно займається реабілітолог. Щодня наполегливо займається з донечкою і дружина. Вікторія, наша розумничка, наша життєрадісна дівчинка, дуже старається! Їй вправи подобаються – мама зацікавлює її до вправ. І так вона займається щодня з ранку і до вечора. Донечка дуже наполегливо щодня працює і вправи дають ефект», – розповідає «Львівській Пошті» батько Назар Полюга. 
«У нашої Вікторії стільки впертості та жаги до життя! Вікуся вчиться самостійно їсти, і хоча руки її не слухаються і не мають сили, аби донести ложечку, вона наполегливо йде до мети та неймовірно радіє! Сьогодні спільними силами ми можемо зробити так, аби ці прості та звичні для нас справи стали також можливими для Вікторії. Про що я мрію? Про те, що всі наші зусилля недаремні; про те, що ми зможемо вчасно зібрати необхідну суму; про те, що Вікторія отримає лікування від СМА і зможе ходити! Друзі, наша боротьба продовжується! Якщо у вас день народження, свято чи концерт, корпоратив або змагання, будь ласка, допоможіть нам організувати серед ваших друзів та колег збір для Вікусі! Ми зможемо! Ми обов'язково встигнемо! – зазначає мама Вікторії Мар’яна Коцовська. – Разом з вами ми пройшли половину найважчого в моєму житті шляху! Ще багато роботи, але разом ми довели, що здійснити диво для Вікторії реально! Особлива подяка щирій добрій людині, яка організувала для нас подвоєння першого мільйона! Дякуємо команді благодійного фонду «Із янголом на плечі» та його директору Юрію Федечку за внесок у порятунок Вікторії! Дякуємо усім благодійникам в Україні та за кордоном. Всім, хто з нами проходить цей шлях! Тільки давайте не зупинятись! Ви потрібні Вікторії, як ніколи!».
З Вікторією постійно займається реабілітолог. Щодня наполегливо займається вправами з донечкою і її мама
Наприкінці вересня команда «Врятуємо Вікторію Разом» просила допомогти зібрати мільйон для Вікторії, адже благодійник погодився його подвоїти! «І люди відгукнулися з небаченою щедрістю. Цілий день надходили повідомлення, телефон не замовкав, підтримка була неймовірною. За добу вдалося зібрати 2 169 808 гривень. До цієї суми додали ще мільйон від благодійника, а отже, разом на порятунок Вікторії надійшло 3 169 808 гривень», – інформують волонтери команди «Врятуємо Вікторію Разом».
19 жовтня у Львові відбудеться День для Вікторії – для цього потрібно підтримати акцію у себе на роботі, узгодити із керівництвом, бухгалтерією та отримати згоду працівників
«Подолати половину цього непростого шляху вдається завдяки розумінню, що будь-яка сума має значення. Головне ініціювати ефективний формат збору. До прикладу, Юрій Федечко та їхній благодійний фонд «Із янголом на плечі» свою щорічну акцію із закликом до шкіл замість витрат на квіти до 1 вересня зробити пожертву. Загалом фонд за місяць зібрав понад 2,5 мільйона гривень, що активізувало збір. Особливо мобілізує людей робити пожертву готовність благодійників – анонімно чи публічно – подвоїти перший зібраний за день мільйон гривень. Люди активніше долучаються, знаючи, що їхні 50, 100 чи 200 гривень будуть помножені на два. Таких меценатів неабияк потребує збір для Вікторії. Зворушує також, як діти розбивають власні скарбнички заради дівчинки, щоби їхні заощадження стали добрим вчинком. Це неоціненно. Під час цього збору трапилося чимало історій, коли сльози заважають говорити від усвідомлення, що стільки людей готові робити неможливе задля порятунку Вікторії. Як-от старенька бабуся, що віддає для Вікторії кілька тисяч з мізерної пенсії або ж інші діти зі СМА, для яких лікування свого часу не існувало, тепер присвячують Вікторії картини, намальовані відбитками пальців, щоби привернути увагу до благодійної кампанії. Це складний і водночас простий тест на людяність. Львів точно його складе, бо місто – це кожен з нас. Приєднуйтеся», – наголошують волонтери.

У вівторок, 19 жовтня, у Львові відбудеться День для Вікторії. Це ініційована міським головою благодійна акція, коли усі охочі перерахують свою денну заробітну плату на допомогу Вікторії Полюзі зі СМА. «Щедрих вівторків забагато не буває. На укол для маленької львів’янки зі СМА вже зібрали 30 мільйонів гривень. Ви неймовірні! Ми започатковуємо нову ініціативу – День для Вікторії. 19 жовтня – це день, коли всі охочі перерахують свою денну заробітну плату на допомогу Вікторії. Я закликаю та прошу усіх підприємців і керівників приєднатись до цієї ініціативи. Закриймо збір вже цієї осені!» – акцентує міський голова Львова Андрій Садовий. Працівники Львівської міської ради перерахують денну зарплату задля порятунку Вікторії Полюги та просять долучитися до ініціативи бізнес та організації міста.
Працівники Львівської міської ради перерахують денну зарплату задля порятунку Вікторії Полюги
Долучайтеся й ви, запрошуйте взяти участь у «Дні добра» ваших колег та керівництво організації або підприємства. Для цього потрібно підтримати акцію у себе на роботі, узгодити із керівництвом, бухгалтерією та отримати згоду працівників. «Якщо ви власник бізнесу – запросіть ваших працівників долучитись. Якщо ви ФОП – розділіть свій місячний дохід на 21 день і перерахуйте відповідну суму. З вашою допомогою ми закриємо збір, і Вікторія отримає укол життя», – наголошують волонтери.
«Благодійна акція «День для Вікторії», зініційована міським головою Львова, – дуже добра ініціатива. Ми з дружиною сподіваємося, що до нашого мера дослухаються, сподіваємося, що ми закриємо збір коштів для нашої донечки до кінця жовтня. Долучайтеся, будь ласка!», – каже «Львівській Пошті» батько Вікторії Назар Полюга. 
Батько зазначає, що йому дзвонять небайдужі до здоров’я Вікторії люди, розповідаючи, що провели ту чи іншу акцію і зібрали кошти для його донечки. «Це дійсно приємно, що люди самі зорганізовуються і збирають під час заходів гроші для допомоги нашій Вікторії. Наша сім’я дякує людям із чуйними серцями. Це так цінно! Скажімо, подзвонили і розповіли, що в одному зі сіл діти провели дискотеку і зібрали 8,5 тисяч гривень. Ці гроші мені привезли. Дякую! Ми вдячні і молодому подружжю, які передали нам 17, 5 тисяч гривень – це гроші, зібрані на весіллі. Дякуємо і дітям, які передали свої копілочки для допомоги Вікторії», – розповідає Назар Полюга.
Очільник Львова закликає всіх підприємців і керівників приєднатись до ініціативи День для Вікторії і закрити збір вже цієї осені!
Якщо у вас попереду запланована подія, на якій ви можете підтримати Вікусю, будь ласка, приєднуйтесь. Мовиться про весілля або день народження, концерт, виставку, майстер-клас, ярмарок смаколиків, гаражний розпродаж. Також ви можете організувати лотерею чи аукціон зі своїми виробами. Усі ці події можуть допомогти Вікторії Полюзі! Телефон тата Назара Полюги – +380974868884.
Реквізити для допомоги Вікторії Полюзі:
Полюга Назар (тато):
4731 2196 1475 0994 («ПриватБанк»)
5168 7427 1698 7346 («ПриватБанк»)
Коцовська Мар’яна (мама)
5168 7427 1033 9957 («ПриватБанк»)
5375 4114 0461 2058 (Monobank)
5167 8032 2632 0880 (Ощадбанк)
UAH
Отримувач: 
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ВІКТОРІЯ СМА
Код отримувача: 44233657
UA413052990000026007031019925
Назва банку: АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
Mastercard 
IBAN :IT28Z3608105138250207750221
PLN https://www.siepomaga.pl/viktoria-sma
USD IBAN: UA973052990000026201899325378
SWIFT CODE/BIC: PBANUA2X
POLIUHA NAZAR

EUR IBAN: UA553052990000026207899325639
SWIFT CODE/BIC: PBANUA2X
POLIUHA NAZAR
Міжнародні перекази через GoFundMe
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8326 / 1.63MB / SQL:{query_count}