У «Джерело» на курс реабілітації

Команда фахівців центру безкоштовно надає послугу з комплексної реабілітації дітей з інвалідністю віком від чотирьох до 18 років

У Львові вже понад 25 років Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» надає послуги денного догляду дітям та молоді з важкими порушеннями життєдіяльності, а також послуги раннього втручання для дітей від перших днів народження до чотирьох років. Уже понад 7500 дітей, молоді та їхніх родин отримали в цьому центрі різноманітні послуги та фаховий супровід.
Маючи великий попит на реабілітаційні послуги для дітей віком від чотирьох років, у НРЦ «Джерело» вже майже рік надають нові послуги – реабілітацію для дітей з інвалідністю віком від чотирьох до 18 років. Міждисциплінарна команда фахівців надає безкоштовно послугу з комплексної реабілітації. Тривалість одного курсу – 10 днів.

Курс реабілітації проводить команда фахівців: фізичні терапевти, ерготерапевти, психологи, лікар-психолог і терапевти мови та мовлення.
Персоналізовані цілі 10-денного курсу базуються на запитах та пріоритетах дитини і сім’ї, які обговорюють на попередній зустрічі.

Обов’язковими умовами отримання реабілітації є: 
1. Наявність у дитини статусу інвалідність.
2. Реєстрація у Львівській міській територіальній громаді.
3. Вік дитини від чотирьох до 18 років.

Контактна інформація:
Навчально-реабілітаційний центр «Джерело»,
м. Львів, просп. Червоної Калини 86-а, тел.: 067 820 59 50; (032) 227 36 00,

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8167 / 1.53MB / SQL:{query_count}