Професійна освіта – на хвилі трендів

ДНЗ «Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова» гідно представив нашу область на всеукраїнських конкурсах

Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова є потужним багатопрофільним закладом професійної (професійно-технічної) освіти нашого краю. У ньому з 2004 року навчають юнаків та дівчат професій перукарського, швейного профілю та сфери громадського харчування.
Для підготовки майбутніх фахівців Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова має потужну матеріально-технічну базу: два навчальні корпуси загальною площею майже 9 тис. кв. м, у яких розташовані 36 навчальних кабінетів та лабораторій; 28 майстерень, бібліотека, актовий зал. Отже, є прекрасні умови для теоретичної та практичної підготовки учнів. Також у Центрі є учнівське кафе та їдальня.
Для фізичної підготовки юнаків і дівчат, занять спортом Центр має спортзал. Нещодавно облаштували відкритий стадіон зі штучним покриттям для мініфутболу. Учні постійно беруть участь у спортивних змаганнях і здобувають призові місця.
Педагогічний колектив опікується патріотичним і культурним вихованням учнів. Талановиті юнаки та дівчата беруть активну участь у творчих фестивалях. Вони стають переможцями мистецьких конкурсів. Історія краю та національні традиції представлені в етнографічному музеї Центру.
Подбали також про проживання юнаків та дівчат у комфортному гуртожитку.

Новітній освітній простір

Заклад професійної (професійно-технічної) освіти постійно розширює свій потенціал, зокрема, зміцнює матеріально-технічну базу. Нещодавно у МЦ ПТО ХМД м. Львова відкрили Навчально-практичний центр перукарського профілю. У новому освітньому просторі для навчання юнаків і дівчат обладнали чотири перукарські салони, кабінети візажу та манікюру. Тож учні здобувають професійну підготовку в комфортних умовах зі сучасним обладнанням.
У Навчально-практичному перукарському центрі навчатимуть також тих, хто вже працює в цій сфері. Зокрема, проводитимуть перепідготовку та підвищення кваліфікації візажистів і манікюрників.
Підготовку майбутніх фахівців здійснюють висококваліфіковані викладачі, майстри виробничого навчання на чолі з директором Романом Вороняком.
«У Міжрегіональному центрі професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну міста Львова молодь має змогу отримати повну загальну освіту та водночас навчитися дарувати людям красу і гарний настрій, зокрема, створювати сучасні зачіски, манікюр, візаж, моделювати, конструювати, виготовляти вишуканий одяг, готувати смачні страви та кулінарні вироби. Ми завжди в тренді. Свою майстерність учні демонструють на конкурсах, виставках, презентаціях, ділових зустрічах», – розповідає Роман Вороняк.

Успіх на всеукраїнському рівні 

Нещодавно у Кропивницькому професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі впродовж трьох днів тривав завершальний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Перукар».
Переможниця обласного відбору, учениця Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова Ірина Ферцович представляла Львівщину на загальнодержавному рівні. Змагаючись з конкурентками з 24 областей України, вона здобула почесне третє призове місце.
«Посісти призове місце надзвичайно приємно. Такі конкурси для мене – це колосальний досвід. Дуже тішить, що матиму за перемогу ще й президентську стипендію», – розповіла Ірина Ферцович.
«Пишаюсь своєю ученицею та її майстерністю. Горда також, що нам випала честь представляти Львівщину на всеукраїнському конкурсі. Вкотре переконалась, що Львів є на хвилі трендів, на вершині сучасності та європейського стилю», – зазначила майстер виробничого навчання Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова Тетяна Кшик.
Майстер та учениця мають намір й надалі брати участь у подібних конкурсах та постійно покращувати майстерність.

Модні традиції та інновації

МЦ ПТО ХМД м. Львова став учасником V конкурсу «Прорив легкої промисловості України», який проводить ГС «Національне галузеве партнерство в легкій промисловості України «ФЕШН ГЛОБУС ЮКРЕЙН» та Асоціація швейних училищ України за сприяння Директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України з метою залучення колективів закладів освіти до ефективної профорієнтації та популяризації професійної підготовки майбутніх кваліфікованих фахівців. Тема конкурсу – «Fashion візитівка».
Працівники кравецького профілю Центру створили та пошили надзвичайну колекцію Novia. У перекладі з іспанської – «наречена». Джерелом натхнення для її створення став український жіночий костюм початку 19-го ст., характерний для території Опілля. Композиційні рішення моделей виконані з елементами народного крою та орнаментикою української вишивки. Нині мода орієнтована на сучасність, але джерелом інновацій є народні традиції.

Дистанційне навчання

На базі МЦ ПТО ХМД м. Львова функціонує Інформаційно-комунікаційний центр дистанційного навчання (ІКЦ ДН) від Хмельницького національного університету для здобуття вищої та другої вищої освіти на факультеті заочно-дистанційного навчання, післядипломної освіти та довишівської підготовки.
Це сучасна форма організації освітнього процесу, яка базується на принципах самостійного навчання юнаків та дівчат під керівництвом викладачів-консультантів. Отримання навчального матерiалу і значну частину взаємодiї з викладачем здiйснюють за допомогою мобільного зв'язку, комп'ютерних технологій, нацiонального та кабельного телебачення, мультимедiа, навчальних систем тощо.
Вступивши до ІКЦ ДН Хмельницького національного університету, молодь має змогу здобути вищу освіту ступенів бакалавр і магістр дистанційно, не покидаючи рідного міста.

Перспективи працевлаштування

Варто зауважити, що всі учні Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова орієнтовані на високий рівень професіоналізму, реалізацію своїх здібностей та кар’єрне зростання.
Випускників Центру завжди охоче беруть на роботу, бо вони мають якісну теоретичну та практичну підготовку.
«Професії, яких ми навчаємо, мають попит на ринку праці. Вони завжди потрібні людям», – акцентує директор МЦ ПТО ХМД м. Львова Роман Вороняк.
реклама

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ

Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти
художнього моделювання та дизайну м. Львова запрошує на навчання
випускників 9-х та 11-х класів

У закладі навчання здійснюється за трьома напрямками:

– «Швейні вироби» (кравець-закрійник, молодший бакалавр (технології легкої промисловості);
– «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» (перукар-модельєр, перукар-візажист, перукар-манікюрник, молодший бакалавр (перукарське мистецтво);
– «Громадське харчування» (офіціант, бармен, кухар, кондитер).

Навчальний процес проводиться у двох корпусах:
– Корпус №1, вул. Кульчицької, 2;
– Корпус №2, вул. Городоцька, 195.

Для вступу не потрібен сертифікат ЗНО.
Учнів забезпечують державною стипендією.

Вступайте до Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м Львова, навчання у якому гарантує потужний старт успішної кар’єри!

Адреса:
м. Львів; Корпус №1; вул. О. Кульчицької, 2; тел.: (032) 262-43-25.
Корпус №2; вул. Городоцька, 195; тел.: (032) 238-43-45, 238-44-03;
www.mcptohmd.lviv.ua.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7642 / 1.63MB / SQL:{query_count}