Зареєструватися у дитсадок

Батьки можуть редагувати електронні заявки дітей для вступу в дитячі садочки до 10 травня

Батьків, які зареєструють дітей у дитячі садочки на 2021 – 2022 н.р., інформують, що до 10 травня включно є можливість редагувати електронні заявки дітей для вступу до дошкільних закладів Львівської міської територіальної громади, а саме змінювати номер бажаного дошкільного закладу, пріоритет та рік зарахування.
З 1 по 10 червня батькам надходитимуть на номер телефону, який зазначений в електронній заявці, смс-повідомлення про зарахування дітей до обраних ЗДО.
«Звертаємо увагу: електронна система зараховує дітей до одного з обраних батьками ЗДО! Якщо батьки зазначили один, два чи три номери дошкільних установ – це означає, що вони погоджуються подати документи в один із вказаних після надходження смс-повідомлення про зарахування», – зазначають в управлінні освіти Львова.
Додаткову інформацію з питань електронної реєстрації дітей до ЗДО Львівської міської територіальної громади можна отримати за номером телефону (254-60-48) або через електронну пошту (support@smart.lviv.ua).
Станом на 20 квітня 2021 року у дитячих садочках міста є ще 195 вільних місць для дітей віком від 2 до 6 років. Для зарахування малюка в ЗДО на вільні місця необхідно звернутися в управління освіти (тел.: 254-60-48).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4389 / 3.96MB / SQL:{query_count}