Безплатне таксі для донорів крові

Його запустять з наступного тижня у Львові та Києві

В умовах епідемії коронавірусу по всій країні виникла проблема – критична нестача донорської крові та неможливість її здати, адже робота громадського транспорту фактично паралізована. Тому наступного тижня команда Фундації #ВАРТОЖИТИ разом з онлайн-сервісом Uklon запустить послугу безплатного таксі для донорів крові у Києві та Львові.
Замовити послугу можна буде, зателефонувавши на лінію безплатного таксі кол-центру для онкопацієнтів #ВАРТОЖИТИ за номерами:
5522 – для абонентів lifecell і Vodafone Ukraine. Усі дзвінки безплатні.
+38 (093) 170-72-19 – для абонентів Kyivstar. Вартість дзвінків згідно з тарифами вашого мобільного оператора.
У зв’язку з обмеженими можливостями фінансування, витрати на послугу Uklon покриває лише у Львові та у Києві.
Аби жоден українець не помер від нестачі донорської крові, планують запустити таксі для донорів в усіх 23 містах України, де доступна послуга сервісу Uklon. Тож Фундації потрібна фінансова підтримка.
«Кожен небайдужий українець може зробити донейт на будь-яку комфортну суму і таким чином оплатити поїздку донору крові у решті 21 місті (окрім Києва та Львова). Маленької допомоги не буває! Важлива будь-яка сума. 120 гривень – середня вартість однієї поїздки донора в центр крові. 240 гривень – середня вартість двох поїздок донора: в центр крові та додому», – зазначають у Фундації.
Оплатити таксі для донора можна за посиланням.
Кожен донейт є незворотною благодійною допомогою.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3459 / 3.96MB / SQL:{query_count}